Konkurs Tramwaju Cieszyńskiego – dla najmłodszych :)

0
478
Artist chalk pastels and original pastel drawing of still life on the background.
- reklama -

Miesięcznik Tramwaj Cieszyński ogłasza konkurs rysunkowy dla najmłodszych
z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka!

Nasza redakcja ten dzień postanowiła uczcić w ten sposób, aby na okładce czerwcowego wydania miesięcznika pojawił się rysunek stworzony właśnie na konkurs. 
 
Co ma być na tym rysunku? To bardzo proste! Wymyśliliśmy, aby dzieciństwo zostało wyrażone jako podróż tramwajem – kiedy jedziesz pomiędzy przystankami, zatrzymujesz się w miejscach ciekawych (przystanek na żądanie) albo na przystankach stałych, czyli w różnych sytuacjach życiowych. Powiecie, że to raczej opcja podróży dla osoby dorosłej?  Porozmawiajcie na ten temat z waszymi dziećmi, i jesteśmy pewni, że zaskoczą was wasze maluchy!  
 
Zadanie konkursowe jest bardzo proste – do 5 czerwca przynoście nam swoje prace na pokład Tramwaj Cafe. Każdy rysunek powinien zawierać podstawowe informacje – imię, nazwisko, wiek, numer kontaktowy. Format rysunku – A4, utrzymana w pionie, tak jak okładka czasopisma. Technika dowolna.   
 
Zwycięski rysunek trafi na okładkę czerwcowego wydania Tramwaju Cieszyńskiego. A wszystkie zgłoszone na konkurs prace będą prezentowane na wystawie w siedzibie redakcji.
- reklama -