Agata Romaniuk i Kocia Szajka w Tramwaj Cafe

0
1025
- reklama -

Autorka przygód „Kociej Szajki” spotkała się z czytelnikami w kawiarni Tramwaj Cafe. Agata Romaniuk przypomniała dotychczasowe perypetie bohaterów, którzy w Cieszynie rozwiązują zawiłe zagadki. Autorka podpytywała także czytelników o sprawy, którymi w kolejnych częściach mogłaby się zająć kocia ekipa.

Na spotkanie z czytelnikami przygotowany został wagon cesarski cieszyńskiej kawiarni Tramwaj Cafe. Na ścianach pojawiły się grafiki z dotychczasowych przygód „Kociej Szajki”. Pozwoliło to uczestnikom rozpoznać poszczególnych bohaterów. Organizatorzy spotkania zadbali także o drobny poczęstunek z kocim motywem, a także prezenty dla najmłodszych czytelników, którymi były wypełnione helem balony z kotami. – Staraliśmy się, by spotkanie z Agatą Romaniuk było okazją do nieformalnego spotkania z uzdolnioną i bardzo otwartą na spotkania ze swoimi czytelnikami autorką. Agata Romaniuk zaczarowała tramwajową publiczność, która bardzo aktywnie odpowiadała na pytania związane z bohaterami Kociej Szajki, proponując autorce kolejne wątki, które mogłyby stać się tematem na kolejne części kociej serii – wyjaśniają organizatorzy spotkania związani z kawiarnią Tramwaj Cafe.

Miejsce spotkania nie było jednak przypadkowe. Jak zdradziła podczas spotkania autorka „Kociej Szajki”, w kolejnej tj. czwartej części Tramwaj Cafe będzie pełnić niezwykle ważne miejsce w rozwiązaniu zagadki związanej z Teatrem im. Adama Mickiewicza. Koty „rozsiądą” się bowiem na dobre w Tramwaj Cafe, by bacznie obserwować to, co będzie działo się w cieszyńskim teatrze.

- reklama -