Innowacyjny Software House, pasjonaci i eksperci

0
941
pexels-photomix-company-230544
- reklama -

Obecnie każda firma, nawet ta najmniejsza potrzebuje sprawnego oprogramowania komputerowego, który ułatwi pracę i zarządzanie właścicielom jak i pracownikom. Czasem niestety trudno znaleźć takie rozwiązanie, które zaspokoi wszystkie potrzeby. Na rynku pojawia się wiele firm tworzących oprogramowania dla przedsiębiorców, jednak warto wybrać taką, która nasz pomysł przekuje w coś rzeczywistego i sprawnie działającego.

Firma SoniqSoft JRMM sp. z o.o. s.k została utworzona w 2016 roku przez ekspertów, którzy mają w sobie pasję do nowych technologii w dziedzinie programowania. Skupia się na wytwarzaniu i wdrażaniu oprogramowania i aplikacji dedykowanych Klientom. Najczęściej pracuje w obszarach, gdzie użycie gotowych produktów IT jest niewystarczające. Zmienia analogowe potrzeby w cyfrowe rozwiązania.
Nasi ludzie to eksperci lub zapaleńcy w swoich dziedzinach i technologiach, to ludzie, dla których „nie wiem” jest tylko wyzwaniem na tu i teraz, dla których „nowe” oznacza ciekawe do poznania, a „znane” pomaga budować cenne doświadczenie. Taki zespół to fantastyczne zdolności i nieograniczone możliwości, które nasi Klienci tak chętnie testują swoimi pomysłami – mówi prezes SoniqSoft Mariusz Czarnecki.

Od pomysłu do produktu

Naszą misją jest przekucie pomysłu Klienta w użyteczny, doskonale zaprojektowany, odnoszący sukces produkt. Dzięki funkcjom oprogramowania tworzonego na zamówienie pomagamy wykorzystać zasoby firmy w najbardziej wydajny sposób. Oprogramowanie tworzone przez nas ma jasny cel: usprawnienie procesów za pomocą prostej i intuicyjnej obsługi.

- reklama -

Nasze doświadczenie zbieramy na rynku krajowym i zagranicznym wytwarzając oprogramowanie w różnych technologiach dobranych specjalnie do każdego projektu. Nasze zespoły uczestniczyły w wielu międzynarodowych projektach zarówno przemysłowych, jak i zaawansowanych projektach naukowo-badawczych.

Portfolio

Przeprowadzamy Klienta przez trudny początek, jakimi jest dokładne zdefiniowanie jego pomysłu lub potrzeby. Następnie znajdujemy rozwiązanie i wprowadzamy je na rynek, i wspieramy Klienta w utrzymaniu i rozwoju swojego produktu.

Z portfolio naszych produktów można wydzielić cztery główne nurty:

  • oprogramowanie typu e-commerce (B2B, B2C, SFA) i inne tzw. WEB based
  • oprogramowanie stricte biznesowe, w tym klasy ERP, CRM, MES, SCM, WMS, itd.
  • oprogramowanie dla potrzeb automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • oprogramowanie dla potrzeb naukowo-badawczych

W naszym portfolio są zarówno oprogramowania klasy ERP, jak również oprogramowania systemów automatyki przemysłowej od prostych integracji systemów z urządzeniami do aplikacji analizujących w czasie rzeczywistym parametry aparatur naukowo-badawczych.

Chętnie podejmujemy się projektów na styku elektroniki i informatyki, przemysłu i oprogramowania, czyli wszędzie tam, gdzie wymagana jest zarówno znajomość zagadnień pracy rzeczywistej urządzeń, jak i oprogramowania. Obszarem naszego zainteresowania są również oprogramowania typu firmware oraz wszelkiego rodzaju aplikacje mobilne dla systemów iOS, Android oraz Windows. Wytwarzamy również oprogramowanie dla systemów Mac OS X.

Metodycznie

Nasze wdrożenia planujemy i realizujemy tak, aby były najbardziej komfortowe dla użytkowników, jak również dla zespołów IT po stronie Klienta.

Nasi Klienci powierzają nam zarówno utworzenie całkiem nowego rozwiązania, jak i rozwój czy usprawnienie już istniejącej części systemu, a także automatyzację procesów.

Prowadzimy projekty kompleksowo – od analizy, projektowania i konsultingu, do płynnego przejścia w etap programowania, testowania i wdrażania. Pracujemy wspomagając zarządzanie projektami sprawdzonymi, narzędziami z wykorzystaniem adekwatnej metodyki (Scrum’a + Agile PM (DSDM), Łańcuch Krytyczny, a w uzasadnionych przypadkach Kanban lub Waterfall).

Bez hierarchii

Tworzymy turkusowy, samozarządzający model organizacji naszej firmy w celu lepszego dopasowania do rynku i osiągnięcia większej „zwinności”. Brak wyraźnej hierarchii pomaga nam w utrzymaniu wśród pracowników poczucia wpływu na rozwój, większego zaangażowania oraz poczuciu współodpowiedzialności. Zadania wyznaczane są na podstawie umiejętności zatrudnionych oraz na podstawie aktualnych potrzeb. Kluczowe decyzje podejmowane są przez osoby, które mają ku temu najlepsze predyspozycje. Nasza organizacja jest transparentna, co pozwala doskonalić umiejętności i budować poczucie wspólnoty, które przekłada się na efektywną realizację projektów IT – podkreśla Mariusz Czarnecki.

SoniqSoft SOFTWARE HOUSE
Rybnicka 64
Radlin 44-310, Poland

+ 48 32-729-83-86
office@soniqsoft.com
www.soniqsoft.com