Aresit – gwarancja niezależności energetycznej

0
344
- reklama -

Firma Aresit zajmuje się dostarczaniem energetyki słonecznej, w szczególności montażem instalacji fotowoltaicznych, budową trackerów solarnych i carportów oraz instalacją magazynów energii.

Standardowe instalacje fotowoltaiczne

Aresit realizuje bardzo wszechstronne projekty dla firm, przedsiębiorstw czy instytucji państwowych, o różnej wartości wytwarzanego prądu – od 2kWp aż do 200 kWp. Ponadto od 3 lat marka montuje panele fotowoltaiczne na gruncie – to rozwiązanie korzystanie zwłaszcza dla tych klientów, którzy nie mają możliwości zbudowania trackera, czyli systemu nadążającego za słońcem.

Tracker słoneczny

Tracker słoneczny umożliwia śledzenie ruchu słońca na niebie i dopasowanie kąta nachylenia paneli do promieni słonecznych. Dzięki temu panele zawsze są skierowane w stronę słońca, co zwiększa ich wydajność od 30 do 100%, w zależności od warunków pogodowych, miejsca instalacji, pory roku. Tracker słoneczny pozwala na dostosowanie kąta nachylenia paneli do warunków terenowych, takich jak nachylenie ziemi czy cień rzucony przez pobliskie drzewa czy budynki. Dzięki temu można zwiększyć produkcję energii nawet w trudnych warunkach.

Tracker solarny jest skutecznym rozwiązaniem dla osób i firm, które chcą zwiększyć produkcję energii z paneli fotowoltaicznych, a tym samym zredukować jej koszty i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego!

- reklama -

W ofercie Aresit znajdują się trzy modele trackerów: T8, T12 oraz T15, które są dostosowane do różnych potrzeb klientów. T8 to tracker dla ośmiu paneli, T12 dla dwunastu paneli, a T15 dla piętnastu paneli. Dzięki takiej elastyczności trackery mogą być stosowane zarówno w małych, jak i w dużych instalacjach fotowoltaicznych.

Carporty

Firma Aresit buduje carporty dla firmy oraz klientów indywidualnych. W jej ofercie znajdują się zarówno carporty jedno- jak i dwustanowiskowe.

Magazyny energii

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz pomocy w doborze odpowiedniej instalacji wyspowej, zapewniającej niezależność energetyczną. Magazyn energii dla systemów fotowoltaicznych to rozwiązanie, które pozwala na przechowywanie energii elektrycznej wytworzonej przez panele fotowoltaiczne i wykorzystanie jej w późniejszym czasie. To rozwiązanie korzystne w sytuacji, gdy ilość energii wytworzonej przez panele fotowoltaiczne przekracza bieżące zapotrzebowanie bądź gdy brakuje promieniowania słonecznego, a zależy nam na ciągłej dostawie prądu.

Aresit Sp. z o. o.
ul. Wesoła 8034-300 Żywiec

tel.: 535 953 50​9, 515 019 008
biuro.aresit@gmail.com