Floating Nowoczesne SPA – jest taki adres w Cieszynie

0
388
- reklama -

Stawiamy na rodzinną atmosferę, oferujemy szeroki wachlarz możliwości zadbania o  ciało, relaks, absolutnie innowacyjne podejście do regeneracji zarówno fizycznej jak i psychicznej. Odpowiadamy na potrzeby Klientów troszcząc się o przystępny zakres cenowy oferowanych zabiegów. Nie zapominamy o ekologii korzystając z naturalnych kosmetyków. Cieszymy się, że grono naszych stałych Klientów cały czas się powiększa.

Floating – terapia inna niż wszystkie

Jest to nasza sztandarowa terapia. Pozwala doświadczyć innego rodzaju wyciszenia, wszystko przez ograniczenie ok. 90% bodźców zewnętrznych. Wysokie stężenie soli Epson nie tylko pozwala nie czuć przyciągania ziemskiego, ale także wpływa regeneracyjnie usuwając zmęczenie fizyczne. Do namiastka kąpieli w Morzu Martwym. Doznanie jest niezwykłe dzięki specjalnie zaplanowanej przestrzeni, dźwiękoszczelnej, wszechstronnej, wypełnionej na 25 cm wodą o temperaturze ok, 36 stopni. Specjalnie wytworzone warunki i atmosfera tego miejsca powodują, że nie czuje się ciężaru ciału, można mieć poczucie lewitowania. To pozwala doświadczyć relaksu na poziomie komórkowym, fizycznie i psychicznie.

Moc masażu

Tempo życia, ilość codziennych obowiązków, informacji do przyswojenia, ale także  godzin przesiedzianych za biurkiem bądź kierownicą samochodu powoduje, że ciała są napięte, sztywne, często bolące. W przywróceniu równowagi na poziomie fizycznym pomagają masaże. Ich dodatkową zaletą jest także poczucie wytchnienia, zaopiekowania, a tym samym także mentalny relaks. W Floating Nowoczesne SPA mamy duży wybór masaży zarówno indywidualnych jak i dla par. To opcja szczególnie doceniane przez naszych Klientów jako prezent dla bliskich, to także możliwość spędzenia czasu wspólnie. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie, od klasycznego masażu pleców, przez masaż twarzy z elementami refleksologii, popularny obecnie, niezwykle wszechstronny masaż kobido, po masaże z wykorzystaniem masła kakaowego czy czekolady. Wykonujemy także mający duże grono sympatyków masaż gorącymi kamieniami. Oferujemy masaż miodem – to zabieg, który pozwala na pozbycie się toksyn z ciała, a jednocześnie odżywienie i regenerację skóry.

Masaż w domowym zaciszu

Odpowiadając na indywidualne potrzeby realizujemy także usługę mobilnego masażu. To opcja usługi z dojazdem do Klienta. Zapewniamy nie tylko odpowiedni przebieg masażu na mobilnym łóżku, z wykorzystaniem profesjonalnych akcesoriów, ale także zadbamy o atmosferę przy muzyce relaksacyjnej, użyciu aromatycznych olejków, świec. Opcja ta dotyczy zarówno masażu relaksacyjnego jak i rehabilitacyjnego. Nasi fizjoterapeuci są do Waszej dyspozycji, pomagają usunąć przewlekły ból, powięziowe napięcia, wspomóc powrót do zdrowia.

- reklama -

Usługa ta obowiązuje na terenie Cieszyna i okolic do 20 km.

Kosmetologia

Osobą przestrzeń stanowi gabinet kosmetyczny. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne stóp, dłoni, twarzy. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych urządzeń. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, nasi specjaliści pomagają dobrać zabiegi.

Z myślą o mężczyznach

Cieszymy się, że naszymi klientami są także mężczyźni, szukający w naszych przestrzeniach chwili wytchnienia ale także pielęgnacji, dlatego w ofercie znajdują się specjalnie panom dedykowane masaże, ale także zabiegi m.in. pedicure stóp czy drenaż limfatyczny.

Przez ciało do umysłu

Oferujemy szeroki zakres zabiegów wspomagających pracę nad sylwetką. Jedną z ich jest popularna endermologia. Jeśli potrzebujesz wsparcia, nie masz czasu na dłuższy wyjazd wypoczynkowy, przyjdź, dopasujemy zabiegi do Twoich potrzeb. Zadbamy o ciało, wspomożemy wyciszenie umysłu, poprawimy nastrój.

Zachęcamy do zapoznania się pełną naszą ofertą na stronie www.nowoczesnespa.pl 
Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania – +48 518 198 018

Odwiedź nas, znajdujemy się w Cieszynie, ul. Bielska 184
Dopasowujemy się do Waszych potrzeb, godziny otwarcia są orientacyjne ale najczęściej jesteśmy już od 10.00 do 22.00.