BIURO RACHUNKOWE GOLDEN KITE SP. Z O.O.

0
777
- reklama -

Specjalizujemy się w obsłudze Spółek z o.o.

Spółka z o.o., TAK – ale tylko z dobrym partnerem

Polski Nowy Ład – z nami bez problemów

Biuro Rachunkowe Golden Kite Sp. z o.o. powstało na bazie ponad 10 letnich doświadczeń zawodowych. Jest to nowoczesne biuro rachunkowe, którego celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa klienta z zakresu księgowości i płac. Oferta naszego biura rachunkowego skierowana jest do osób, które chcą skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej Firmy i jednocześnie bezpiecznie prowadzić swoją działalność gospodarczą, pozostawiając sprawy rachunkowo-księgowe profesjonalistom. Biuro świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi dla małych i średnich firm borykających się ze skomplikowanymi przepisami prawno-podatkowymi oraz przepisami z zakresu ubezpieczeń społecznych. Biuro podejmuje współpracę zarówno z osobami zamierzającymi otworzyć działalność gospodarczą, jak również z przedsiębiorcami już działającymi. Reprezentujemy naszych Klientów przed organami Urzędów Skarbowych i ZUS.

Dobre biuro rachunkowe, to nasze biuro rachunkowe.
Wiatr w żaglach Twojej firmy

Biuro rachunkowe Golden Kite jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Członkostwo to nie ogranicza się jednak do figurowania na liście – prezes naszego biura księgowego jest czynnym wykładowcą, prowadzącym kursy zawodowe. Obok licznych certyfikatów i Świadectwa Kwalifikacyjnego wydanego przez Ministra Finansów, firma Golden Kite należy do BNI – największej grupy biznesowej na świecie. Możesz na nas liczyć. Inne obliczenia zostaw nam. Całościowe podejście do księgowości i rachunkowości daje nam przewagę nad innymi biurami księgowymi – jesteśmy w stanie być solidnym oparciem w prowadzeniu biznesu.

Biznes jest podróżą. My damy Ci kompas i wiatr w żagle

- reklama -

Co zyskujesz decydując się na korzystanie z naszych usług? Zalety współpracy z naszym biurem rachunkowym zwykle okazują się nie do przecenienia i jest ich tak wiele, że nie sposób wymienić je wszystkie. Wyróżnić można natomiast: wysoką jakość usług i ich kompleksowość, generowanie realnych oszczędności, możliwości inwestowania zaangażowania w główny obszar działalności przedsiębiorstwa, monitoring rozliczeń i sytuacji majątkowej firmy – pomoc w zarządzaniu firmą. Gwarantujemy komfort związany z odpowiedzialnością za finanse, bogate zaplecze doradcze, zespół ekspertów gotowych do działania, wyjatkowo miły i profesjonalny kontakt.

Nie zrobimy za Ciebie wszystkiego. Ale damy Ci zasoby, byś był/a w stanie osiągnąć szczyt możliwości

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw, niezależnie od ich formy prawnej, czy obranego rodzaju prowadzenia ewidencji zdarzeń gospodarczych i formy opodatkowania. Naszą ofertą jest kompleksowa obsługa księgowości, prowadzonej zgodnie ze standardami, tak krajowymi, jak i międzynarodowymi, a także w zgodzie z prawem bilansowym, podatkowym i wszelkimi paragrafami regulującymi jakiekolwiek kwestie związane z rachunkowością.
Kompleksowa obsługa księgowa Twojej firmy – to oferta, jaką proponuje nasze biuro rachunkowe. Niezależnie od wielkości prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa, zapewniamy świadczenie wszelkich usług rachunkowych, księgowych, podatkowych, kadrowo-płacowych, wykonywanych na najwyższym poziomie i z największą rzetelnością. Dzięki zakresowi i jakości usług jesteśmy w stanie być Twoim niezawodnym partnerem w biznesie – służymy pomocą, wiedzą, doświadczeniem i gruntowną opieką nad kondycją Twojej firmy. Współpraca z zespołem specjalistów Golden Kite pozwoli Ci inwestować czas, uwagę, zaangażowanie oraz środki w główny obszar swojej działalności, jej meritum.

Gdzie jesteśmy? ul. Montażowa 3, Bielsko-Biała www.goldenkite.pl

Oferujemy szeroki zakres usług firmom nie tylko z terenu miasta Bielska-Białej. Oferta biura rachunkowego Golden Kite skierowana jest do każdego przedsiębiorcy. Niezależnie od sektora rynku, branży, formy prawnej, wielkości, tempa rozwoju danej działalności gospodarczej – wchodząc we współpracę z naszym biurem rachunkowym, zyskujesz niezawodnego partnera w biznesie. Nasze biuro mieści się w centrum Bielska-Białej, a nasi Klienci są w nim zawsze mile widziani.

Z zespołem Golden Kite – Ty, Twoja firma i jej finanse – jesteście w domu.