DWÓR ŚWIĘTOSZÓWKA

0
1823
- reklama -

Nie wiem jak Wam, ale ostatnio zdarzyło mi się odmówić znajomym wyjścia do restauracji, bardzo dobrej zresztą, tylko dlatego, że nie ma w niej kącika dla dzieci. Gdy wyobraziłam sobie, jak biegam za swoją ukochaną pociechą, która wchodzi, gdzie tylko się da, (trudno się zresztą dziecku dziwić, no bo w końcu ileż można siedzieć na kolanach mamy), przestało mi się chcieć! 

Zresztą, pamiętam doskonale również starsze dzieci, mówiące co dziesięć minut „mamo, nudzi mi się, możemy już wracać?” Dlatego cieszą mnie coraz bardziej takie miejsca, jak Dwór Świętoszówka i inicjatywy, jakie są podejmowane właśnie z myślą o dzieciach, a może bardziej o rodzicach 🙂 Oprócz przewijaka, krzesełek do karmienia i kącika dla dzieci jest we Dworze Świętoszówka specjalna sala do zabaw! Tak, tak! Wielki pokój, sala, wypełniona zabawkami! Mało tego, pan manager wpadł na przedni koncept, by w niedziele w porze obiadowej animatorzy organizowali dzieciom czas. Raj dla Rodziców! Pomysł mało że genialny, to na dodatek sprawdza się znakomicie. Animatorki są bardzo kreatywne – malują buźki, organizują gry i zabawy, prowadzą warsztaty balonowe i  rysunkowe. Potrafią bardzo szybko zintegrować dzieci w różnym wieku, co w takiej pracy jest bezcenne. Byłam, sprawdziłam i polecam!

Na co dzień sala również jest do dyspozycji dzieci – jasna, przestronna, kolorowa, urządzona tak, by zachęcać do zabawy. Drugi kącik, bardziej kameralny z tablicą do pisania i stoliczkiem z krzesełkami znajduje się bezpośrednio na sali, można więc malucha mieć przez cały czas w zasięgu wzroku. Widać, że restauracja traktuje najmłodszych nie tylko jak pełnoprawnych, ale wręcz wyjątkowych gości. Z myślą o nich opracowane zostało specjalne smerfowe menu. O dziwo, wraz z kartą dziecko dostaje kredki, bo na odwrocie przygotowano kolorowanki, zagadki i łamigłówki. 

Ponadto Dwór organizuje w ramach cyklu „Świętoszówka dzieciom” Akademię Pizzy, co może być znakomitym pomysłem na zorganizowanie innego niż zwykle przyjęcia urodzinowego dla małych, a nawet nieco większych pociech. Zresztą zachęcam do śledzenia świętoszówkowego funpaga, ponieważ jak mniemam, już niedługo Dwór Świętoszówka przygotuje dla dzieci nowe atrakcje.

- reklama -

Dwór Świętoszówka
ul. Bielska 168
Świętoszówka k/Bielska-Białej
tel.: +48 /33/ 815 26 36
lub 815 28 58
tel kom.: +48 512 124 111
e-mail: info@dworswietoszowka.pl