NUTRIDIETA

0
1928
- reklama -

Coraz więcej osób boryka się z problemami trawiennymi i metabolicznymi, podejmuje walkę z niechcianymi kilogramami. Nasza świadomość dotycząca zdrowego odżywiania rośnie, czytamy informacje o składzie produktów, unikamy niezdrowych ulepszaczy, zaczynamy korzystać z porad specjalistów. O tym jak wygląda catering dietetyczny i dla kogo polecana jest dieta pudełkowa, porozmawiamy z dietetykiem i właścicielką firmy Nutridieta – Lilianą Maciejewską.

Catering dietetyczny – na czym to polega?
Skorzystanie z naszej oferty to inicjacja w zdrowy tryb życia. Świadczymy usługę, która trwale pozwala na rozpoczęcie nowego, przełomowego etapu. Nasz cel nie ogranicza się do dostarczenia gotowego posiłku, naszym zadaniem jest wprowadzenie dobrych nawyków żywieniowych, budowa świadomości i poszerzenie wiedzy w zakresie żywienia. Motywujemy do tego, żeby zawsze wierzyć w swoje siły i walczyć tak długo, aż zdobędzie się upragniony cel. Jedzenie pudełkowe, które komponujemy, nie zawiera, produktów przetworzonych ani sztucznych barwników – nasza kuchnia bazuje wyłącznie na świeżych produktach. Catering składa się z pięciu pysznych i urozmaiconych posiłków, a menu jest skomponowane w ten sposób, żeby przez 4 tygodnie żaden z posiłków nie powtarzał się. Dania dostarczane są na cały dzień w hermetycznych pojemnikach jednorazowych. Dzięki nim można utrzymać ich świeżość i w łatwy sposób podgrzać.

Jak powstał catering dietetyczny Nutridieta?
Zaczęło się od chęci pomocy własnemu mężowi. Duże zainteresowanie spowodowało, że zrodził się pomysł na stworzenie firmy zajmującej się cateringiem dietetycznym. Teraz mamy już ponad 10-letnie doświadczenie w przygotowywaniu zbilansowanych diet, dzięki czemu jesteśmy świadomi aktualnie panujących trendów w dziedzinie dietetyki oraz zdrowego odżywiania. Nasz zespół tworzy szereg specjalistów, którzy kontrolują wszystkie posiłki.

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa?
Gotowa dieta bardzo ułatwia osiągnięcie celu i oszczędza czas. Korzystając z cateringu jemy także w bardziej urozmaicony sposób. Mamy ten komfort, że ktoś dla nas tą dietę ułoży, zbilansuje i ugotuje – nieważne czy celem jest szczupła sylwetka, wspomaganie treningu, czy leczenia. Optymalna dieta pudełkowa obejmuje wyłącznie idealnie skomponowane dania. Istotna jest nie tylko sama kaloryczność, ale również dobór właściwych składników odżywczych oraz spożywanie kolejnych posiłków w odstępach około 3-4 godzin, dbając równocześnie o ich regularność. Nasz catering szczególnie polecamy osobom z konkretnymi problemami trawiennymi czy metabolicznymi, diabetykom, osobom z nietolerancją laktozy, fruktozy czy glutenu, weganom i wegetarianom, świeżo upieczonym mamom, chcącym powrócić do formy sprzed ciąży, sportowcom chcącym poprawić swoją kondycję, studentom żyjącym w ciągłym biegu, singlom nie posiadającym czasu lub umiejętności gotowania oraz wszystkim osobom pragnącym szybko i bezpiecznie schudnąć.

- reklama -

Jakie diety dostępne są w ofercie?
Oferujemy wiele diet dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. Dieta regular to propozycja nie tylko dla osób chcących zdrowo się odżywiać, ale również poszukujących metody na utratę zbędnych kilogramów bez niechcianego efektu jojo. Oferujemy dania dla stosujących dietę wegetariańską i jej odmiany, np. dietę pescowegetariańską, która staje się coraz popularniejsza wśród osób dbających o swoje zdrowie oraz środowisko naturalne. Nie zapominamy również o osobach borykających się z chorobami oraz nietolerancjami pokarmowymi. Świetnym przykładem jest dieta dla cukrzyków, która zwalnia ich z obowiązku ciągłej kontroli wybieranych produktów oraz sposobu przygotowywania potraw. W swojej ofercie mamy również dietę bez glutenu, dietę bez laktozy lub dietę bez glutenu i laktozy, która eliminuje oba te składniki równocześnie. Część osób musi zrezygnować z nich w swojej diecie ze względów zdrowotnych, inne poszukują w ten sposób szansy na lepsze samopoczucie. Dieta dla aktywnych osób z kolei wymaga nie tylko zwiększenia kaloryczności posiłków, ale również zwiększenia podaży łatwo dostępnego białka. Ponadto proponujemy oczyszczającą dietę Nutridetox jako najlepszy sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami dietetycznymi, więc mamy w ofercie także dietę ketogeniczną opartą przede wszystkim na tłuszczach, ubogą w węglowodany, która daje bardzo szybkie efekty redukcji tkanki tłuszczowej, dietę sirt bogatą w białka opóźniające procesy starzenia, a zarazem mobilizujące organizm do samoregeneracji oraz dietę whole30 mającą na celu zmienić zwyczaje żywieniowe, wykorzystywaną w celu walki z chorobami cywilizacyjnymi.

Czy można dostosować dietę do własnych potrzeb?
Na naszej stronie jest możliwość wybrania preferowanej kaloryczności – od 1000 do 3000 kcal oraz wybrania diety odpowiadającej indywidualnym preferencjom pod względem smaku. Oczywiście, istnieje także możliwość skomponowania diety na podstawie zaleceń innego dietetyka lub osobistej konsultacji i przeprowadzenia wywiadu dietetycznego, dzięki któremu jesteśmy w stanie jeszcze dokładniej dobrać proporcje diety, jak również monitorować postępy i wprowadzać potrzebne modyfikacje.

Gdzie w powiecie cieszyńskim dostępny jest catering dietetyczny Nutridieta
Działamy na całym Śląsku, więc mieszkańcy mogą zamówić catering dietetyczny w Cieszynie, Skoczowie, Ustroniu czy Wiśle, także w mniejszych miasteczkach i wsiach w powiecie cieszyńskim. Zamówienia można składać przez formularz online, e-maila czy telefonicznie. Nasz kurier przywiezie posiłki pod wcześniej wyznaczony adres. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo wygodne, ale także wyjątkowo atrakcyjne cenowo.

Ile kosztuje catering dietetyczny?
Ceny zaczynają się już od 40 zł dziennie. Nowi klienci mogą liczyć na 30% zniżki, wybierając model testowy diety. Trwa on dwa dni – w tym czasie mogą zweryfikować jakość naszej oferty. Kierujemy ją do osób, które nigdy nie korzystały z naszego cateringu dietetycznego.

Nasi Czytelnicy na hasło TRAMWAJ otrzymują przy zamówieniu diet standardowych
dodatkową zniżkę w wysokości 5 zł / za dzień.

ul. Rolna 15 , 43-410 Kończyce Małe
email: bok@nutridieta.pl
+48 513 122 325, +48 513 332 500