VATRA Group i VATRA System – wysoka jakość kompleksowych usług

0
852
- reklama -

W 2003 roku na wymagającym rynku budowlanym swoją działalność rozpoczęła VATRA Group. Firma od początku uczestniczy w bardzo dużych i prestiżowych realizacjach w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych.

VATRA Group i VATRA System, to cztery główne filary działalności:

I – Zarządzanie całym procesem inwestycyjnym
II – Generalne wykonawstwo inwestycji
III – Projektowanie i wykonanie specjalistycznych systemów przeciwpożarowych
IV – Własne inwestycje deweloperskie

– Od samego początku działalności firmy braliśmy udział w  dużych i prestiżowych projektach, a wymagający rynek usług, które oferujemy spowodował, że szybko staliśmy się specjalistami w dziedzinie inwestycji komercyjnych (to przede wszystkim) i przemysłowych, ale również mieszkaniowych. Kompleksowość naszych usług oznacza możliwość wsparcia Inwestorów na każdym z etapów realizacji ich inwestycji: od koncepcji i projektowania, przez szczegółowe i drobiazgowe przygotowanie i organizację planowanych prac, aż po realizację i zakończenie inwestycji z jej finansowym i technicznym rozliczeniem – podkreślają właściciele firmy.

- reklama -

Siłą VATRA Group są ludzie: wszechstronni inżynierowie z wiedzą popartą dyplomami wyższych uczelni budowlanych i właściwymi uprawnieniami do wykonywania zawodów oraz wizją, szerokim spojrzeniem na problemy techniczne i organizacyjne oraz umiejętnością strategicznego myślenia. Eksperci i praktycy, ale też pasjonaci stale poszerzający swoją wiedzę i kompetencje z zakresu nowych trendów i innowacyjnych technologii, systemów i materiałów budowlanych.

Dzięki temu firma z powodzeniem koordynuje, kieruje i nadzoruje nawet bardzo trudne i złożone projekty inwestycyjne.
Wymagamy od siebie bardzo dużo i tego samego oczekujemy od naszych współpracowników, kontrahentów i podwykonawców. Bardzo lubimy uczestniczyć w trudnych inwestycjach, im większe wyzwanie tym większa satysfakcja i zadowolenie nie tylko nasze, ale przede wszystkim naszych klientów. Najbardziej strategicznym, bo współpracującym z nami prawie od samego początku klientem VATRA Group jest Gemini Park, dla którego zrealizowaliśmy już dwie Galerie Handlowe, uwzględniając ich rozbudowę. Drugim bardzo ciekawym, bo osadzonym w lokalnej specyfice klientem jest Spółka „Bania” z Białki Tatrzańskiej – lider w działalności hotelarsko-rekreacyjnej na tamtym rynku. Nasza działalność odbywa się głównie na zasadzie rekomendacji. Przychodzą do nas klienci, którzy mieli okazję zobaczyć nasze poprzednie realizacje, bądź polecili nas zadowoleni ze współpracy – inwestorzy. Oprócz tego, że zatrudniamy fachowców we wszystkich branżach, sami również jesteśmy inżynierami budownictwa z pełnymi uprawnieniami, co pozwala nam bardzo czynnie uczestniczyć w każdej inwestycji – mówią właściciele spółki.

VATRA Group obsługuje inwestycje i chętnie współpracuje z prestiżowymi Inwestorami na południu Polski: Śląsk Cieszyński, Górny i Dolny Śląsk, Małopolska. To przede wszystkim marka, która chce wyprzedzać konkurencję oferując odpowiednią jakość i kompleksowe usługi.

Cały czas również poszukuje interesujących lokalizacji, ciekawych terenów (głównie na Śląsku Cieszyńskim i Górnym) dla rozwoju deweloperskiej części swojej działalności.

ul. Krakowska 103
43-300 Bielsko-Biała
tel. +48 502 614 264
e-mail: biuro@vatra.com.pl