Piękne meble, na które Cię stać… SONEA

0
2303
fot. arch. Sonea
- reklama -

Meble skrojone na miarę – i tylko dla Ciebie.

Niejednokrotnie klientowi indywidualnemu wydaje się, iż „krojąc mebel na swoją miarę” musi mieć dużo pieniędzy, a to nie jest do końca prawdą! – przekonuje  Eryka Pykało-Zdunek, dyrektor handlowy firmy Sonea. Jak się okazuje, już za niewielkie pieniądze można we własnym zakresie dokonać „liftingu” swojej kuchni – wymieniając w niej same fronty. Dla całkiem sporej kuchni to koszt od 500 zł do 1000 zł. Do tego wszystkiego „dla smaczku” warto dobrać jeden z modeli uchwytów, który posiadamy w swojej bogatej ofercie – około 700 modeli. Gwarantuje, że efekt przerośnie nawet najwybredniejsze gusta – przekonuje p. Eryka. 

Firma Sonea oferuje płyty meblowe i akcesoria. Można w jednym miejscu znaleźć wszystko, by stworzyć wymarzony mebel. Sonea nie jest firmą, która sprzedaje gotowy produkt. Oferuje za to produkty, które do ich wykonania są niezbędne. W swojej ofercie posiada około 60 kolorów blatów, tyle samo płyt meblowych oraz dużą ilość frontów meblowych: od drewnianych, lakierowanych, akrylowych do tych wykonanych z MDF. Znajdziemy tu ponad 10 000 różnego rodzaju akcesoriów: koszy, szuflad, wyposażeń garderoby, a nawet systemów drzwi przesuwanych do prostego montażu. Firma dysponuje wysokiej klasy maszynami do obróbki płyt meblowych, co pozwala zaspokoić najbardziej wymagających klientów, szukających dobrej jakości.

Funkcjonalność i przystępna cena.

- reklama -

Czy zatem meble stworzone tutaj różnią się ceną od tych kupionych w salonie?

Oczywiście. To kwestia nie podlegająca dyskusji. To pytanie należałoby sformułować inaczej, a mianowicie: czy ludzi stać na to, aby przepłacać wielokrotnie za gotowy przedmiot, który docelowo może nie zaspokoić ich oczekiwań? – tłumaczy dyr. handlowy.

Sonea, dzięki częstym wizytom na międzynarodowych targach, jest na bieżąco z obowiązującymi trendami w meblarstwie. Dlatego ich produkty wychodzą na przeciw duchowi czasów i pozwalają w sposób ergonomiczny i funkcjonalny zagospodarować każdy milimetr przestrzeni w naszych domach. 

Pracownicy firmy to w większości osoby z długim stażem w branży  profesjonalnie przygotowane do obsługi klienta. W naszej firmie klient może liczyć na krótki okres wykonania usługi. Nie dokonujemy montażu mebli u klienta. Jesteśmy profesjonalistami w zakresie obróbki materiału oraz doradztwa, resztę dokonuje fachowiec – stolarz lub klient samodzielnie, jeśli czuje się na siłach – tłumaczy p. Eryka 

Obecnie firma ma nową siedzibę przy ul. Kościuszki 33 w Cieszynie. Finalnie powstaną dwa obiekty o łącznej powierzchni ok. 1500 – 1600 m2. Z myślą o klientach przygotowano dwa duże parkingi, dizajnerskie przestrzenie i czytelne ekspozytory. Ta zmiana pozwoliła na unowocześnienie parku maszyn, dając klientom możliwość wyboru z szerszej palety ofert. 

Oficjalne otwarcie nowej siedziby odbędzie się na przełomie sierpnia i września. Ale już dzisiaj mogą Państwo robić zakupy w nowej siedzibie.

 – Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, pozwólcie się zaskoczyć. To my najlepiej wiemy o tym, że tworzenie mebli to sztuka przez duże „S”. Wiemy także, że każdy człowiek – w tej akurat kwestii – dzięki naszej firmie może zostać artystą przez duże „A”. – podsumowuje Eryka Pykało-Zdunek.