Cylinder – Szkoła Języków Obcych

0
1248
- reklama -

W czasach koronawirusa i skomplikowanej sytuacji na rynku pracy, warto podnosić  swoje kompetencje i umiejętności językowe. Znajomość języków obcych, a w szczególności  języka angielskiego pozwala również na znalezienie lepszego, wymarzonego zajęcia. Język  angielski w pracy staje się niemal tak samo ważny, jak język ojczysty, a w niektórych firmach jest nawet jedynym używanym językiem. Umiejętność posługiwania się językiem obcym coraz częściej przydaje się także w codziennym życiu, umożliwia nam nieograniczony kontakt z innymi ludźmi na całym świecie, dodaje pewności siebie i zaostrza apetyt na zagraniczne podróże i poznawanie świata.

Nauka języka, jak każda nauka, wymaga systematyczności oraz wytrwałości. Rolą nauczyciela jest tu nie tylko przekazywanie wiedzy i objaśnianie zawiłości, ale i wyłapywanie i poprawianie błędów uczniów, zanim zdążą się one utrwalić. W Szkole Języków Obcych CYLINDER pasja to coś, co odróżnia nas od innych placówek, które przekazują suchą wiedzę na temat gramatyki i wymowy. Chcemy zaszczepić
w naszych uczniach miłość do nauki języka, dzięki temu każdy z naszych kursantów będzie chętnie uczestniczył w  zajęciach oraz samodzielnie poszerzał swoją wiedzę. Indywidualne podejście do każdego pozwala na odpowiednie dobieranie materiałów oraz dostosowanie rytmu i sposobu prowadzenia lekcji do wymagań i do celu, który dana osoba chce osiągnąć – dzięki  temu, poznawanie kolejnych zasad gramatycznych nie jest wcale nudne. Uważnie słuchamy  naszych uczniów, dbamy o atmosferę i jesteśmy skuteczni! W naszej szkole masz możliwość nauczenia się języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz –  nowość – niemieckiego i czeskiego. Jaką wybierzesz formę nauki? 

Online

W naszej szkole poznasz tajniki języka obcego bez konieczności wychodzenia z domu.  Zajęcia odbywają się online, co z pewnością zwiększy komfort słuchaczy, nie tylko jeśli  chodzi o brak konieczności dojazdu do siedziby, ale również możliwości uczestniczenia w  lekcjach tak, jak się lubi – z herbatą lub kawą, w wygodnych ubraniach lub w przypadku  konieczności wyjazdu, z innego kraju. 

- reklama -

Stacjonarnie – w grupach 2-5 osobowych lub indywidualne

Na zajęciach w małych grupach lektor ma indywidualne podejście do każdej osoby – możemy to osiągnąć tworząc małe 2-5 osobowe grupy. Zajęcia grupowe dają ponadto możliwość skonfrontowania swoich umiejętności  językowych poprzez ciekawe konwersacje i dyskusje, a także możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami z innymi uczestnikami kursu. Kursanci uczą się rozmowy w obcym języku z kimś innym niż tylko lektor, co daje ogromne korzyści w zwiększeniu własnego poczucia wartości i odblokowania bardzo znanego strachu przed mówieniem. Wspólna nauka realizowana jest poprzez aktywizujące ćwiczenia i zabawy językowe wymagające kooperacyjnego  działania całej grupy. Daje to motywację do tego, by regularnie brać udział w zajęciach i  uczyć się na bieżąco. 

Zajęcia

Dla dzieci przedszkolnych – stawiamy na naukę przez zabawę. Kładziemy nacisk na rozwój  umiejętności, naturalną naukę komunikacji, osłuchanie się z językiem. 
Dla uczniów szkoły podstawowej – proponujemy zajęcia rozwijające umiejętności, na  których nauczymy mówić i posługiwać się językiem płynnie. W ramach korepetycji pomożemy z materiałem szkolnym, jasno wytłumaczymy gramatykę, przygotujemy do testu oraz przygotujemy do egzaminu ósmoklasisty. Nasi uczniowie uzyskują dobre wyniki, bo znamy wymagania i strategie egzaminacyjne i wiemy, na czym się skupić, aby je  uzyskać.
Dla uczniów szkół średnich – aktywizujemy poprzez ćwiczenia grupowe i konwersacje w parach na interesujące tematy, które pozwalają nie tylko pozbyć się lęku przed mówieniem, ale też są świetną okazją do zawierania nowych znajomości i wspólnego treningu  umiejętności językowych. Ponadto istnieje możliwość podniesienia swoich umiejętności  językowych poprzez korepetycje i specjalne przygotowanie do matury podstawowej i  rozszerzonej. 
Dla osób dorosłych – oferujemy naukę od podstaw, podnoszenie umiejętności i kompetencji. Szczególną uwagę zwracamy na konwersacje w swobodnej, przyjaznej i luźnej atmosferze, która pomaga przełamać barierę językową. Angażujemy w dyskusje w taki sposób, aby zapomnieć, że  mówi się w języku obcym! 
Przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE, PTE – w naszej szkole przeprowadzimy test pomagający sprawdzić poziom umiejętności języka. Doradzimy i udzielimy wielu  praktycznych wskazówek dzięki różnorodnym trybom treningowym. 

Lektorzy

Nasi lektorzy to pasjonaci języka, którego nauczają. To osoby kompetentne, otwarte i  profesjonalne. W trakcie zajęć służą ciągłym wsparciem, a od nowego roku szkolnego będą ponadto dostępni online w ramach konsultacji metodycznych w wybranych godzinach – można wówczas zgłosić się do nich na platformie i poprosić o wyjaśnienie danego zagadnienia lub rozwianie wątpliwości. Jesteśmy po to, żeby pomagać kursantom 
w zdobywaniu wiedzy, nie po to, żeby wytykać im błędy. 

Rozwój to nasza domena!

Teraz nasza nowa nazwa odpowiada profilowi szkoły: Cylinder Szkoła Języków Obcych. Dzięki ciągłemu rozwojowi lektorów możemy zaoferować znacznie więcej – w naszej szkole uczymy aż 5 języków! A już niedługo w ofercie oprócz języków pojawi się także matematyka.
Aby podnieść jakość nauczania i sprostać ogromnemu zainteresowaniu zajęciami, przenieśliśmy się również w nowe miejsce, gdzie mamy możliwość  prowadzenia zajęć w jeszcze bardziej wygodnych i profesjonalnych warunkach.

Nasz nowy adres:
Cieszyn, ul. Mennicza 20, pierwsze piętro.

Aktualnie prowadzimy zapisy na kursy wakacyjne i na kursy od nowego roku szkolnego
– od  września.

Na hasło TRAMWAJ CIESZYŃSKI oferujemy 10% rabatu na pierwszy miesiąc nauki
we wrześniu.

Nie ważne czy jesteś na początku swojej drogi z językiem obcym, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności – praca z lektorem, praca w grupie będzie znacznie wydajniejsza niż nauka samodzielna. Dlatego z tego miejsca gorąco zachęcamy do zapisów na nasze zajęcia! 
Przyjazna, sympatyczna atmosfera to nasz klucz do sukcesu! Na naszym fanpage – @szkolacylinder – możecie zobaczyć, jak pracujemy z kursantami. 

tel. +48 660 475 971
e-mail: biuro@szkola-cylinder.pl
FB/Instagram: @szkolacylinder