Agencja promocyjno-reklamowa SPOT – agencja do zadań specjalnych!

0
1703
- reklama -

Agencja Promocyjno-Reklamowa SPOT w Cieszynie jest jedną z najlepiej prosperujących tego typu firm w regionie. Na swoją pozycję pracuje od ponad 20 lat. Z wielkim powodzeniem prowadzi kompleksowe kampanie reklamowe, od realizacji materiałów poligraficznych, reklam prasowych, internetowych, outdoorowych po reklamy wewnętrzne, które dzięki stosownej stylistce aranżują wnętrza pomieszczeń użyteczności publicznej. Dynamika działań i kreatywność w stosowanych rozwiązaniach są odpowiedzią na wymagania klientów, a zakres oferowanych usług zwiększa się wraz ze zmieniającymi się trendami i oczekiwaniami odbiorców.
W czym tkwi sukces SPOTU? – Priorytetowym założeniem w naszych działaniach jest indywidualne podejście do klienta oraz zaangażowaniew realizowany projekt. To oznacza, że każda kampania ma charakter unikatowy i niepowtarzalny, w zależności od potrzeby i oczekiwań, jakie się przed nami stawia. Nowe zlecenie to dla nas wyzwanie od strony projektowej i wykonawczej, często realizowane pod presją czasu, które wykonujemy zawsze z myślą o zadowoleniu klienta. Pomaga nam w tym nasze wieloletnie doświadczenie i otwartość na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów – wyjaśnia Piotr Czerwiński, współwłaściciel.
Agencja specjalizuje się w opracowaniach identyfikacji wizualnej firm, co bezpośrednio wpływa na kreowanie wizerunku marki. Proces ten dotyczy szczególnie podmiotów wchodzących na rynek, ale także tych, którzy od lat oferują swoje towary i usługi klientom. Odświeżenie wizerunku marki wzmacnia identyfikację i pozwala utrzymać wysokie standardy firmy, co ma ogromne znaczenie w zachowaniu konkurencyjności.
Dbając o spójny system wizualny promowanych firm, SPOT większość zleceń realizuje we własnym zakresie. Korzystając z posiadanego parku maszynowego, oferuje wydruki niskonakładowe w jakości cyfrowej,tj. wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, książki oraz wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe w najnowszej technologii latexowej, stosowanew reklamie zewnętrznej, m.in. w całościowym oklejaniu samochodów czy bilbordach. Gamę produktów uzupełniają gadżety i odzież, które stanowią nieprzerwanie od lat doskonałe nośniki reklamy. Na uwagę zasługuje bardzo dobrze funkcjonujący dział multimediów obejmujący projektowanie, wykonanie, prowadzenie i utrzymanie na serwerach stron internetowych oraz kompletna realizacja internetowych kampanii reklamowych, także w social mediach.
Najnowszym projektem zrealizowanym przez SPOT jest aranżacja kawiarni Tramwaj Cafe, gdzie mieści się również siedziba redakcji portalu gazetacodzienna.pl oraz miesięcznika Tramwaj Cieszyński. To klimatyczne miejsce nawiązujące do atmosfery Cieszyna sprzed stulecia, stworzono za sprawą najnowszych technologii połączonych z szacunkiem do tradycji.

ul. Bielska 184, Cieszyn, tel. +48 33 47 99 440
www.spot.net.pl
FB/agencja.reklamowa.spot

- reklama -