Cieszyńskie Centrum Mięsne

0
1695
- reklama -

70% powodzenia w kuchni to jakość mięsa

Wymagania konsumentów są coraz większe i nic w tym dziwnego. Ludzie robią zakupy bardziej świadomie i jeśli już wydają pieniądze spodziewają się odpowiedniej jakości. Produkty spożywcze są opatrzone odpowiednimi informacjami o składzie, sposobie produkcji czy dacie ważności. Wędliny i mięso takie informacje posiadają tylko wtedy gdy są pakowane u producenta. Zwiedzając cieszyńskie sklepy mięsne zawsze pozostaje nam obawa czy aby na pewno mięso ze sklepowej lady jest świeże i czy wędliny nie posiadają zbyt dużej zawartości rozmaitych dodatków, niekoniecznie zdrowych dla naszego organizmu. Ciągle mamy na uwadze, że przyrządzone z nich posiłki podajemy najbliższym. Jest więc ważne co i gdzie kupujemy. 

Sklepy mięsne jeśli już są przez nas sprawdzone to i tak zmuszają do wędrówki po mieście. Bo przecież w jednym kupimy ładną wołowinę, ale niekoniecznie już dobrą wędlinę. Jeśli w dodatku lubimy gotować i wciąż doskonalimy się w tej dziedzinie, zdobycie dobrej kaczki czy królika, bądź bardziej wyszukanych porcji mięsa graniczy już prawie z cudem. Uprawiamy więc zakupowe spacery tracąc przy tym sporo cennego czasu. 

Dobrą widomością dla wszystkich będzie zatem informacja, że w Cieszynie już niedługo będziemy mogli kupić wszystko w jednym miejscu. Cieszyńskie Centrum Mięsne, to powiększone stoisko w sklepie Eurospar. Już 12 kwietnia zaoferuje ogromny wybór mięs z rozbiorem na miejscu co daje gwarancję absolutnej świeżości. Będzie to również największy wybór mięs różnych gatunków zwierząt. Zakupimy więc każdą możliwa porcję wołowiny, wieprzowiny a także cielęcinę czy jagnięcinę. Nie zabraknie również królika, drobiu, kuropatwy, bażanta czy perliczki. Nowością będzie na cieszyńskim rynku zając australijski i mięso z kangura. Poszerzona zostanie również oferta wędlin. Każdy kto gustuje w wyszukanych daniach i nietuzinkowych smakach swoją kulinarną podróż powinien rozpocząć właśnie w Cieszyńskim Centrum Mięsnym. Jest to miejsce w którym kupione mięso podamy swojej rodzinie i gościom pewni jego jakości. Równie istotną a nawet najważniejszą informacją jest, że wszystkie tusze zwierząt pochodzą z polskich ubojni prowadzonych według warunków dobrostanu, czyli z ubojni humanitarnych. Wpływa to przede wszystkim na dobrą jakość mięsa. Właściciel zadbał o każdy możliwy aspekt, tak by klient był zadowolony i pewny, że zakupione mięso jest zdrowe i zawsze świeże.

- reklama -

Zapraszamy do Cieszyńskiego Centrum Mięsnego już 12 kwietnia

EUROSPAR
ul Stawowa 54
Cieszyn