Sonea nowe możliwości

0
1124
- reklama -

Urządzanie mieszkania to zawsze ogromne wyzwanie, ale i wielka przyjemność tworzenia. Nawet niewielkiej przestrzeni, dzięki doborowi odpowiednich elementów, możemy nadać upragniony wygląd.

Styl, w jakim chcemy zaaranżować poszczególne pomieszczenia zależy przede wszystkim od naszej wyobraźni. Bez względu jednak na to, czy marzymy o nowoczesnym, często niezwykle oryginalnie urządzonym mieszkaniu czy też tęsknimy za tradycyjnym, klasycznym wnętrzem chcemy czuć się w nim dobrze, pragniemy by było doskonałym miejscem do odpoczynku i pracy.

Jedyną przeszkodą w uzyskaniu upragnionego mebla może być zbyt skomplikowana jego forma, trudna do uzyskania dla wielu producentów. Widząc ogromne potrzeby klientów firma Sonea postanowiła wyjść im naprzeciw. Nowa siedziba firmy i większe przestrzenie hali produkcyjnej pozwoliły na zainstalowanie nowoczesnego parku maszyn. Innowacyjne i odważne  podejście do produkcji wymaga bardziej elastycznych narzędzi programistycznych, umożliwiających łatwe i szybkie wysterowanie takiej maszyny.  Doświadczenie właścicieli pozwala zachować  odpowiednią równowagę pomiędzy inwestowaniem w maszyny, a dbałością o wyszkolenie wykwalifikowanego zespołu. Daje gwarancję, że produkcja będzie przebiegała sprawnie, a jej koszty będą zminimalizowane. 

Nowe rozwiązania proponowane przez firmę Sonea

- reklama -

Top Solid Konfigurator – to jedno z najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do automatyzacji procesu zamawiania oraz wykonanie usług. System ten umożliwia klientom projektowanie i podglądanie zamówienia na modelu 3D poprzez stronę internetową. Pozwoli to klientom błyskawicznie wycenić zamawianą szafkę wraz z nawiertami i okuciami. Jest to przyjazny i prosty w obsłudze intuicyjny program, na którym klient zaprojektuje kompleksowe rozwiązania. Nie ważne czy chcesz zamówić meble kuchenne, łazienkowe, recepcje o najwymyślniejszych bryłach. Program umożliwia również maksymalne skrócenie cyklu wykonania mebla u klienta do minimum. Jest to niezwykła oszczędność czasu, eliminacja błędów ludzkich, nieskończona ilość możliwości, precyzja wykonania i prosty montaż. 

Mini CNC – to maszyna służąca do przelotowego nawiercania elementów. Wykonuje wszelkiego rodzaju nawicerty do kompletnego przygotowania mebli do montażu. 

Centrum obróbcze z agregatem okleinującym – daje niezliczoną możliwość obróbki materiałów drewnopochodnych . Można dzięki temu wycinać i  okleinować kształty kół elips i otworów wewnętrznych. Maszyna ta pozwala wykonać najbardziej skomplikowane formy lad
i mebli do recepcji, butików, hoteli, aptek czy przychodni.

Piła panelowa Holzma HPP 300 Concept – dzięki tej nowoczesnej maszynie możemy liczyć na bardzo dużą precyzje cięcia. Mamy więc pewność uniknięcia błędów przy pomiarach i na pewno skróci czas realizacji do minimum. 

Okleiniarka Homag Ambition z systemem Air Tec. Jest to całkowicie nowa technologia łączenia obrzeża
z płytą meblową bezspoinowo w sposób niezauważalny dla oka. W przypadku Air Tec obrzeża łączone są za pomocą gorącego powietrza. Niespotykana precyzja wykonania oraz szybkość realizacji zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowy park maszyn uruchomiony zostanie na przełomie roku. 

Zapraszamy.