Dbaj o swoje oczy ze zniżką -10% w salonach Optyk Greń

0
829
- reklama -

Pierwsze kroki dziecka, ślub córki, wschód słońca na Hawajach i panorama ze szczytu Mont Blanc. To trzeba zobaczyć na własne oczy! Świetnie zdaje sobie z tego sprawę właściciel salonów Optyk Greń, dlatego marka już niemal 50 lat dba o zdrowe oczy Polek i Polaków. Teraz macie okazję zdobyć jej kartę lojalnościową, z którą cała Wasza rodzina ma prawo do 10% zniżki na produkty w każdym salonie Optyk Greń. Dowiedz się, jak zdobyć kartę.

W życiu są chwile, których nie możemy przegapić. Z tego powodu konieczna jest właściwa profilaktyka oczu. Prawidłowy wzrok pozwoli nam wyraźnie widzieć każdy detal codziennego dnia. W Polsce 9 na 10 Polaków w wieku od 18 do 65 lat deklaruje problemy ze wzrokiem. Wiele osób cierpi na przypadłości, których leczenie wymaga znacznych inwestycji. Nawet jeśli nie mamy poważnych zaburzeń wzroku, sam zakup oprawek i szkieł korekcyjnych może obciążyć nasz budżet domowy. Jak zatem dbać o zdrowie oczu, aby nie stracić oszczędności? Dbaj o swoje oczy ze stałą zniżką -10% w salonach Optyk Greń!
Marka Optyk Greń powstała prawie 50 lat temu. Właściciel od początku istnienia firmy dba o oczy swoich pacjentów, wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i chętnie dzieli się wiedzą z zakresu profilaktyki wzroku.

Zbliża się złota rocznica marki Optyk Greń, dlatego każdy klient i pacjent może już teraz otrzymać w prezencie wyjątkową kartę stałego klienta.

Jak ją zdobyć i jakie konkretnie korzyści daje?

- reklama -

Jak zyskać kartę stałego klienta Optyk Greń?

W 2022 roku Optyk Greń obchodzi 50 rocznicę istnienia. Z tej okazji już dzisiaj chce odwdzięczyć się pacjentom i klientom swoich salonów.

− Od kilku dekad pomagamy ludziom w profilaktyce i leczeniu wzroku. Dzisiaj w ofercie naszych salonów dostępne są najlepsze produkty renomowanych marek, w gabinetach posługujemy się zaawansowanym sprzętem diagnostycznym i wciąż przyświeca nam ten sam cel: dbanie o wzrok naszych klientów. − mówi Adam Greń, właściciel.

Sukces salonów Optyk Greń to dzieło nie tylko wybitnych lekarzy optyków, okulistów i optometrystów. Wyjątkowy prezent – kartę stałego klienta z pewną zniżką -10%.

Aby zdobyć kartę lojalnościową, wystarczy:

1. Odwiedzić jeden z salonów Optyk Greń w Skoczowie lub Strumieniu,
2. Przy dowolnych zakupach poprosić o nią sprzedawcę.

Zdrowy wzrok jest bezcenny. Profilaktyka, nowe okulary, kolejne soczewki oraz inne produkty dla wielu z nas stanowią spory wydatek. 10% zniżki na produkty w salonach Optyk Greń może znacznie obniżyć wydatki związane ze zdrowiem oczu. Zaoszczędzone w ciągu roku pieniądze możecie przeznaczyć na inne ważne cele lub przyjemności.

Co wyróżnia salony Optyk Greń

Marka Optyk Greń powstała w 1972 roku z inicjatywy Karola Grenia. Dzisiaj salony prowadzi jego syn Adam Greń. W działanie firmy zaangażowana jest cała rodzina. Klienci i pacjenci zawsze mogą liczyć na przyjazną i ciepłą atmosferę.

− Specjaliści, którzy przyjmują w naszych gabinetach to wybitni lekarze, okuliści, optometryści i optycy. Nasz zespół wciąż rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc w wyspecjalizowanych szkoleniach i certyfikowanych kursach. − Adam Greń.

Lata doświadczenia, wysoki poziom specjalizacji, rzetelne zasady obsługi klientów oraz rodzinna atmosfera salonów Optyk Greń od lat wyróżnia tę markę wśród konkurencji na rynku. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, w pełni poświęconą uwagę, a teraz także <bz kartą lojalnościową Optyk Greń.</b

Odwiedźcie salon Optyk Greń w Skoczowie lub Strumieniu i odbierzcie swoją kartę stałego klienta ze zniżką -10% na każde kolejne zakupy. Może z niej korzystać cała rodzina! Wystarczy, że podczas zakupów pokażecie kartę sprzedawcy.

 

Regulamin i szczegóły promocji dostępne w salonach Optyk Greń oraz na stronie www.optykgren.pl

Salony Optyk Greń
SKOCZÓW, ul. Cieszyńska 1b
Tel.: 796 847 194
SKOCZÓW, ul. Bielska 5
Tel.: 536 366 600
STRUMIEŃ, ul. 1-go Maja 2
Tel.: 506 921 386