Nasi pupile zasługują na to, co najlepsze

0
565
- reklama -

W 2012 roku firma GA Pet Food Partners, producent suchej karmy dla zwierząt towarzyszących, wyruszyła w podróż, która zrewolucjonizowała branżę zoologiczną. Zainwestowaliśmy znacznie w technologię, która nie tylko pozwala naszym Partnerom na wyjątkowe możliwości pozycjonowania produktu i sprzedaży, ale także, i co najważniejsze, zapewnia zwierzętom dietę bogatą w składniki odżywcze, ze świeżo przygotowanych składników. Rezultatem tej ambicji jest stworzenie procesu „Freshtrusion™

Z gospodarstw, które znamy i którym ufamy
Nasza podróż zaczyna się od zaufanych farm i łowisk, gdzie zbieramy tylko najlepsze świeże mięso i ryby, dostarczając partnerskim markom możliwość identyfikowalności pochodzenia surowca.
Aby zachować jak najwyższą jakość surowca, korzystamy z własnego transportu chłodniczego. Odbieramy surowce i przywozimy je do naszego zakładu produkcyjnego w Lancashire w Anglii, gdzie poddawane są szczegółowym testom jakościowym i mikrobiologicznym, zanim zostaną wykorzystane w unikalnych recepturach naszego Partnera.

Kuchnia Mięsna
W naszej kuchni w GA delikatnie gotujemy mięso w temperaturze około 82ºC (180ºF), aby chronić białka i zapewnić maksymalną strawność i wartość odżywczą karm. Dzięki zastosowaniu wiodącej na świecie technologii jesteśmy również w stanie odpowiednio zmniejszyć wilgotność świeżo przygotowywanego mięsa na tyle, aby móc włączać coraz większe ilości świeżego mięsa do produkowanych u nas karm suchych.
Ponadto produkujemy również wysokiej jakości oleje, tylko z najlepszych, świeżych składników, które następnie dodawane są do indywidualnych receptur, zapewniając dodatkowe wartości smakowe i odżywcze.

Ochrona białka
Materiał zwierzęcy / mięso używane do produkcji suszonej mączki mięsnej jest zbierane z różnych miejsc i wysyłane w temperaturze otoczenia do zakładu utylizacyjnego, gdzie jest przetwarzane w bardzo wysokich temperaturach (300ºF / 150ºC) w celu usunięcia wilgoci, oddzielenia tłuszczu i zabicia bakterii.
Z kolei w GA, dzięki procesowi „Freshtrusion™, świeżo przygotowane mięso jest delikatne gotowane w odpowiedniej temperaturze, co zapewnia ochronę białek, a tym samym zwiększa biodostępność pokarmu produkowanego u nas dla naszych Partnerów.

- reklama -

Wierzymy, że Twoja marka, Twoi klienci i ich pupile zasługują na to, co najlepsze. Dlatego nieustanie inwestujemy w technologię Freshtrusion, a tym samym w produkty wyprodukowane dla marki PetHouse.