„Kobieta Dojrzała” gala finałowa

0
1370
- reklama -

Gala Finałowa Projektu Kobieta Dojrzała już za nami. Metamorfoza Finalistek zrobiła
na wszystkich olbrzymie wrażenie, a szczęście, jakie od nich teraz promienieje dodaje
optymizmu wszystkim, którzy je spotykają. Na stronie www.kobietadojrzala.eu już można
zobaczyć relację zdjęciową i filmową z Gali. Pozostaje nam serdecznie podziękować wszystkim firmom, które zaangażowały się w projekt i wolontariuszom, którzy wspomagali nas organizacyjnie. To dzięki Wam cztery kobiety zrobiły milowy krok w swoim życiu, przechodząc naprawdę głębokie i pozytywne zmiany. Serdeczne podziękowania należą się również patronom medialnym i Pani Burmistrz Gabrieli Staszkiewicz, która objęła nasz Projekt Patronatem Honorowym.

Z całego serca wszystkim Wam dziękuję,
Renata Weber

Metamorfoza Grażyna

      

- reklama -

 

 

 

 

 

Przed
Patrząc w lustro widzę zmęczoną, zniszczoną problemami kobietę, z opadającymi powiekami, workami pod oczyma i nieatrakcyjną sylwetką. Nie miałabym z tym wyglądem odwagi dać sobie szansy i spróbować wejść w nowy związek, bo nie czuję, że mogłabym się komuś podobać.

Po
Marzyłam o tym, żeby być piękną, bo nie czułam się atrakcyjna. Myślałam, że to rozwiąże moje problemy. Dostałam w tym projekcie o wiele więcej: pewność siebie, wsparcie i cudownych przyjaciół.

Metamorfoza Maria

 

 

 

 

 

 

Przed
Wiem, że nie będę szczęśliwa, jeśli nie zaakceptuję siebie, jeśli siebie nie pokocham. To trudne, kiedy przez tyle lat dla siebie tej miłości nie miałam. A przecież w głębi serca wiem, że na nią zasługuję. Wiem też, że żeby naprawdę pokochać siebie, dużo muszę w swoim życiu zmienić. 

Po
Pełna szacunku i pokory dziękuję za tę możliwość przebywania w gronie tak wielu pięknych i silnych osób. Przeżyłam czas pełen ważnych i ciekawych informacji, refleksji i emocji. Zaczęłam siebie szanować, jestem szczęśliwa.

Metamorfoza Beata

 

 

 

 

 

 

Przed
Jestem obecnie na zakręcie zdecydowanych zmian zawodowych. Chcę być prawdziwie odpowiedzialna za siebie, za swoje działania, więc udział w Projekcie zdarzył się w idealnym dla mnie momencie – doda mi wiary i pewności siebie, bym mogła odważniej dokonywać zmian na wszystkich polach mojego życia.

Po
Oprócz tego, że uczestnicząc w projekcie udało mi się zdecydowanie poprawić stan zdrowia, co potwierdzają wyniki badań i moje samopoczucie, to muszę przyznać, że kompleksowość podejścia i różnorodność aktywności wzmocniły moją osobowość.

Metamorfoza Andrea

 

 

 

 

 

 

Przed
Przeszłam w życiu sporo trudnych chwil, które bardzo podkopały moją wiarę w siebie. Stopniowo uzależniłam się od rozwiązywania problemów przez zajadanie stresu. Waga rosła, a „prawdziwa ja” ukryłam się za tarczą z tłuszczu. Byłam coraz bardziej obojętna na swoją kobiecość, która do tej pory przysparzała mi tylko cierpienia.

Po
Projekt dał mi coś, czego się nie spodziewałam. Obok zmiany w wyglądzie wzrosła pewność siebie i wewnętrzny spokój.