Optyk Greń to 50 lat tradycji

0
1000
- reklama -

Dokładnie pięćdziesiąt lat temu, w roku 1972, Karol Greń założył firmę Optyk Greń. Dziś rodzinną tradycję kontynuuje jego syn Adam, a sieć rozrosła się do trzech salonów w Skoczowie i Strumieniu. W czasie wieloletniej działalności zyskaliśmy ogromne grono zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają kolejnym osobom. Rodzinny charakter firmy powoduje, że w naszych salonach zawsze panuje przyjazna atmosfera. Dbamy o to, by klienci czuli się u nas dobrze i zawsze otrzymali fachową pomoc. Gwarantuje to wysoko wyspecjalizowany zespół fachowców mających dostęp do najnowszych technologii i metod badania oraz leczenia wzroku. Zachęcamy wszystkich do wspólnego świętowania naszych pięćdziesiątych urodzin!

Wyjątkowy konkurs na urodziny Optyk Greń

Z okazji jubileuszu przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs z fantastycznymi nagrodami. Warto wziąć w nim udział, tym bardziej, że nagrodzimy aż 50 osób – dokładnie tyle, ile mamy lat! Szanse na wygraną są więc bardzo duże. Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie? Zasady są bardzo proste! Po pierwsze: odwiedź jeden z naszych salonów do 15 czerwca i zrób zakupy za minimum 100 złotych. Po drugie: uwolnij swoją wyobraźnię i wymyśl hasło promujące markę Optyk Greń. Może być zabawne, rymowane albo zupełnie poważne – liczymy na Twoją kreatywność! I po trzecie: wypełnioną kartę konkursową wrzuć do urny w jednym z naszych salonów. Wybierzemy pięćdziesiąt, naszym zdaniem najciekawszych haseł, a o wynikach konkursu poinformujemy 1 lipca 2022 roku.

- reklama -

Wykwalifikowani specjaliści i szeroki wybór produktów 

Dlaczego warto odwiedzić salony Optyk Greń? Dbamy o to, by każdy z naszych klientów otrzymał rozwiązania dobrane idealnie do aktualnych potrzeb. W naszych salonach czekają dyplomowani specjaliści: optycy, okuliści i optometryści, którzy zawsze służą radą i pomocą, niezależnie od wady wzroku. Wykonujemy wszystkie najważniejsze badania, między innymi komputerowe badania wzroku, badania dna oka, pomiary ciśnienia czy badania okresowe. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu renomowanych producentów, co w połączeniu z doświadczeniem naszych ekspertów pozwala skutecznie diagnozować wady wzroku i choroby oczu oraz odpowiednio im zapobiegać. Nasze salony to także bardzo szeroki wybór soczewek kontaktowych, akcesoriów, okularów i oprawek dla kobiet, mężczyzn oraz najmłodszych. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami i potrafimy dobrać odpowiednie okulary dla każdego. Należymy do Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej, jesteśmy zrzeszeni w Śląskim Cechu Optyków, przynależymy do elitarnej grupy Optyk Rodzinny. Chcemy, by nasze usługi były dostępne dla jak najszerszego grona odbiorców, dlatego przygotowaliśmy dla klientów szereg promocji i rabatów, a także specjalną kartę lojalnościową.

Koniecznie odwiedź jeden z naszych salonów i przekonaj się, że znajdziesz tam wszystko, czego potrzebują Twoje oczy. Nie zapomnij też o naszych urodzinach i konkursie. Czekamy na Twoją propozycję hasła promocyjnego i życzymy powodzenia! Znajdziesz nas tutaj:

Skoczów                      Skoczów                      Strumień
ul. Cieszyńska 1b          ul. Bielska 5.                 ul. 1-go Maja 2
kom.796 847 194         kom. 536 366 600         kom. 506 921 386

 

Weź udział w konkursie! Szczegóły konkursu wraz z regulaminem  znajdziesz
na naszej stronie konkursowej:
http://www.optykgren.pl/konkurs/