Pietrzyk Wędzarnie – powrót do tradycji kulinarnych

0
166
- reklama -

Nie od dziś wiadomo, że nic tak dobrze nie smakuje, jak potrawy przygotowane własnoręcznie, według ulubionych receptur, w domowym zaciszu. Ta zasada doskonale potwierdza się również w przypadku wędzarni, gdzie właściwie możemy o wszystkim decydować od początku, na każdym etapie przygotowania. Co więcej – sięganie po taki sposób konserwacji żywności odwołuje się do wielowiekowej tradycji, i staje się coraz popularniejszy.

Jednak sprawą kluczową jest urządzenie, z którego skorzystamy przy naszych działaniach kulinarnych. Tutaj wszechstronnej pomocy udzielą nam specjaliści z firmy Pietrzyk Wędzarnie, którzy nie tylko produkują szeroką gamę urządzeń, ale również pomogą w wyborze najlepszego wariantu dla każdego indywidualnego zamówienia.

Cechą wędzarni produkowanych przez firmę Pietrzyk jest ich wszechstronność. Wszystkie powstają z myślą o osobach zarówno z dużym doświadczeniem, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wędzeniem. Powstające w Pietrzyk Wędzarnie rozwiązania są przeznaczone do wędzenia w ogrodzie, są bardzo różnorodne pod względem rozmiarów i możliwości ich zastosowania. Wszystkie modele łączy jednak łatwość i wygodę użytkowania z estetycznym wzornictwem.

- reklama -

Firma Pietrzyk Wędzarnie wszystkie modele oraz akcesoria produkuje we własnym zakładzie. To gwarancja solidności wykonania i późniejszej wytrzymałości podczas użytkowania. Szczególną rolę w produkcji wędzarni ogrodowych firma przywiązuje do dbałości o detale.

W ofercie firmy znajdują się wędzarnie zarówno elektryczne (z generatorem dymu i termoobiegiem), jak i tradycyjne. Firma zapewnia również przygotowanie palenisk ogrodowych, a także rozmaitych akcesoriów do wędzarni.

Modele wytwarzane w Pietrzyk Wędzarnie można kupić i zobaczyć zarówno na stronie internetowej firmy (www.pietrzykwedzarnie.eu) jak i w jej siedzibie. Firma zapewnia doradztwo na każdym etapie podejmowania decyzji zakupowych. Klienci Pietrzyk Wędzarnie mogą więc liczyć na kompleksową usługę.

Pietrzyk Wędzarnie

ul. Górecka 51
43-430 Skoczów

tel: +48 699 892 518
mail: kontakt@pietrzykwedzarnie.eu