Ranczo Cieńków

0
1745
fot. arch. Ranczo Cieńków
- reklama -

Cieńków 14, Wisła, tel. 601 511 027, www.ranczo-cienkow.pl, facebook/RanczoCienkow

Pętla Cieńkowska to doskonałe miejsce na górską wyprawę z dziećmi. Również z tymi najmniejszymi jeszcze w wózkach. Spacerować można całymi rodzinami, ponieważ szlak należy do bardzo łatwych i jednocześnie najpiękniejszych w Beskidach. Gwarantuje niezapomniane widoki na doliny Malinki i Czarnego, zwłaszcza jesienią, gdy liście zmieniają kolory. A jesienny bukiet zebrany w czasie spaceru uatrakcyjni wspólnie spędzony czas. Całą trasę przygotowano z myślą o dzieciach jako ścieżkę dydaktyczno – edukacyjną z tablicami informacyjnymi, atrakcjami i miejscami wypoczynku. 

Doskonałym punktem na odpoczynek na trasie jest Ranczo Cieńków, obok którego rośnie magiczne drzewo, widoczne na wielu pocztówkach. Ranczo jest przygotowane na przyjęcie dużych i małych gości. Atrakcje dla najmłodszych zapewnią chwile wytchnienia rodzicom i opiekunom. Na zewnątrz, obok parasoli, plac zabaw z piaskownicą z zabawkami, zjeżdżalniami i huśtawkami, dający możliwość nadzoru nad bawiącymi się dziećmi. 

Wewnątrz, gdy nadejdą chłody, przytulny kącik do zabawy z jeździkami i bujanymi konikami. Przy domowym obiedzie maluch może zasiąść do stołu we własnym krzesełku. A przewijak zapewni komfort mamie i maluchowi. 

- reklama -

Ranczo zaprasza również na przejażdżki konne, nie tylko grupy ale i turystów indywidualnych. Będzie to z pewnością niecodzienne wydarzenie, ponieważ trasa wiedzie widokową trasą, wysoko w górach. Taka przejażdżka będzie niezapomnianą przygoda nie tylko dla dzieci!