SONEA – tysiące rozwiązań w jednym miejscu

0
1313
fot. arch. Sonea
- reklama -

Rynek wnętrzarski  co rusz oferuje nam nowe rozwiązania. Meble w domu mają być piękne ale i funkcjonalne. Jedni szukają minimalizmu, inni mebli z charakterem a  jeszcze inni doceniają stare meble w które można tchnąć nowe życie. W  gąszczu propozycji najbardziej kierujemy się jednak ceną. Bywa, że wymarzona szafa czy nawet kuchnia nie jest osiągalna. Wtedy wystarczy znaleźć sposób by niższym kosztem i niewielkim nakładem własnej pracy zrealizować swoje marzenie. W  tym może pomóc firma Sonea. Wprowadzi każdego w sposób dostępny w świat dizajnu, obowiązujących trendów oraz nowości. „Wszystko do mebli” to nie jest magiczny świat otwarty tylko dla rzemieślników. Klient indywidualny może dotknąć tego świata, tych różnorakich materiałów, z  których można wykreować swoje oryginalne otoczenie.

Firma Sonea to już 15 lat tradycji i  obecności na szeroko rozumianym Śląsku Cieszyńskim. Firma, dzięki częstym wizytom na międzynarodowych targach, jest na bieżąco z obowiązującymi trendami w meblarstwie. Dlatego proponując swoje produkty wychodzi na przeciw duchowi czasów i pozwala w sposób ergonomiczny i funkcjonalny zagospodarować każdy milimetr przestrzeni w  naszych domach. 

Sonea z dużym dorobkiem nagród i prestiżowych certyfikatów rozwija się nieustannie a wykwalifikowana kadra służy doradztwem i pomocą każdemu klientowi. 

-„Ta firma to przede wszystkim ludzie. Wszyscy razem tworzymy miejsce pełn e pasji – dla ludzi. Bez tego nic by się nie udało. Wyróżnienia, które otrzymaliśmy na przestrzeni tych lat natchnęło nas do jeszcze większego wysiłku. Otwieramy się coraz szerzej na klienta indywidualnego„ – podkreśla prezes Ryszard Zdunek.

- reklama -

Na początku roku 2017 miasto Cieszyn otrzymało dotację na przebudowę węzła komunikacyjnego wraz z placem przesiadkowym od ul. Bielskiej do ul. Hajduka, co wiązało się z wyburzeniem  zajmowanych przez firmę budynków. Tak duża firma potrzebuje na swoją działalność dużych powierzchni magazynowych.

-„Jesteśmy bardzo wdzięczni  za pomoc naszemu Samorządowi, który na każdym etapie wraz z podległymi urzędnikami wspierał oraz informował na bieżąco naszą firmę o rozwoju sytuacji z  przebudową węzła i wyburzaniem istniejących obiektów. Bez tej pomocy i dobrej woli Urzędu Miasta oraz prywatnego inwestora, który inwestuje w budynki przeznaczone na naszą siedzibę, istnienie firmy oraz wielu miejsc pracy stało przez chwilę pod znakiem zapytania. Dzisiaj przygotowujemy się do otwarcia nowej siedziby. Dało to również szansę na inwestycję w najnowocześniejszy na południu polski park maszynowy, tak aby usługi dla klientów były wykonane na najwyższym europejskim poziomie”. – mówi Pan Ryszard.

Firma Sonea ma już nową siedzibę przy ul. Kościuszki 33 (tereny starej cegielni). Finalnie powstaną dwa obiekty o łącznej powierzchni ok. 1500-1600 m2. Z myślą o klientach przygotowano dwa duże, wygodne parkingi, dizajnerskie przestrzenie, czytelne ekspozytory. Nastąpi również poszerzenie asortymentu. Już otwarte, już działamy. Zapraszamy wszystkich klientów, do tymczasowego sklepu, usługi oraz sprzedaż oferujemy już w pełnym zakresie.

Firma Sonea widząc potrzeby klientów w zakresie doradztwa, klientów szukających niepowtarzalnych i modnych rozwiązań wyszła naprzeciw  wielu stawianym pytaniom. Wraz z redakcją Tramwaju Cieszyńskiego będzie tworzyć kącik cyklicznych artykułów dotyczących meblarstwa, branży wnętrzarskiej. 

–„Taka współpraca pozwoli szerszemu gronu zaprezentować możliwości jakie istnieją na rynkach.  Posiadamy w ofercie produkty włoskich dizajnerów, a także produkty na każdą kieszeń. Będziemy służyć Państwu pomocą oraz radą. Pokażemy jak wiele rzeczy można wokół siebie polepszyć we własnym zakresie, jak niewiele trzeba żeby poczuć się lepiej w swoim domu. Od pokoju poprzez kuchnię, łazienkę to wszystko znajdziesz u nas. W ciągłej sprzedaży znajdą Państwo  ponad setkę kolorów płyt meblowych, olbrzymi wachlarz kolorystyczny blatów kuchennych, niezliczoną ilość modeli uchwytów od tych oryginalnych ekskluzywnych po proste w formie i dostępne cenowo dla każdego. Wyposażenie szuflad, mnogość rozwiązań zaskoczy wszystkich.”- dodaje Prezes.