Tramwaj Cieszyński czeka na Twoje wsparcie!

0
936
- reklama -

Jest już pierwszy w tym roku numer magazynu Tramwaj Cieszyński! Od 8 lutego trwa jego dystrybucja, dzięki której w wybranych miejscach na terenie powiatu cieszyńskiego można już zdobyć bezpłatny egzemplarz naszego magazynu.

Począwszy od pierwszego numeru, wszystkie kolejne wydania magazynu Tramwaj Cieszyński wspierać będziemy zbiórką w serwisie zrzutka.pl, która pozwoli nam utrzymać dotychczasowy charakter naszego magazynu, ułatwiając nam domykanie budżetu niezbędnego do wydania kolejnego numeru. Zrzutka ma także ułatwić prenumerowanie Tramwaju Cieszyńskiego, który dzięki zbiórce można zarezerwować i odebrać w dowolnym punkcie dystrybucji lub zamówić w opcji z wysyłką na dowolny adres. Zbiórka umożliwia także wybór nagrody w postaci jedno lub dwustronicowej reklamy, na którą wydawca magazynu – fundacja Lokalsi może wystawić fakturę.

Zachęcamy do udziału w zbiórce i dokonywania wpłat. W obecnych, niepewnych czasach nawet najmniejsze wsparcie ma bowiem ogromne znaczenie. Informacje na temat prowadzonej zbiórki, a także aktualna lista miejsc dystrybucji dostępne 

- reklama -