WSPANIAŁA 5 Banku Spółdzielczego

0
933
- reklama -

Już od 150 lat Bank Spółdzielczy w Cieszynie wspiera mieszkańców Śląska Cieszyńskiego. Aby uczcić te wyjątkowe urodziny, Bank przygotował Wspaniałą 5 – ofertę produktów jubileuszowych to także doskonała okazja, by przybliżyć historie Banku i wartości, które towarzyszą jego przedstawicielom do dzisiaj.

Z okazji jubileuszu, Bank przygotował szereg ofert specjalnych. Reprezentowane są one przez Wspaniałą 5 – osoby w różnym wieku i o różnych potrzebach. Mamy tu zatem nastoletniego Marka, zainteresowanego szybkim i wygodnym dostępem do posiadanych pieniędzy, marzącą o pierwszym własnym mieszkaniu Magdę, początkującego przedsiębiorcę Krzysztofa, szukającą szybkiej i łatwej pożyczki Barbarę oraz Karola, który chce bezpiecznie zainwestować oszczędności. Każdy mieszkaniec regionu, mający podobne potrzeby, jak przedstawiciele Wspaniałej 5, powinien skorzystać z produktów jubileuszowych Banku Spółdzielczego w Cieszynie. Są to: Konto Aktywne i Konto Junior, kredyt mieszkaniowy, różne formy finansowania przedsiębiorstw, pożyczka jubileuszowa oraz lokata jubileuszowa. Wspomniane produkty wyróżniają się zdecydowanie atrakcyjniejszymi warunkami w porównaniu ze standardową ofertą.

Konto Aktywne i Konto Junior

Konto Aktywne i Konto Junior to najprostszy sposób, by już od najmłodszych lat nauczyć się, jak zarządzać własnymi pieniędzmi. Z okazji jubileuszu Banku oba konta objęliśmy atrakcyjnymi warunkami promocyjnymi: dla kont otwartych w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2023 roku wypłacimy 150 zł w ramach sprzedaży premiowej. Ponadto prowizja za udzielenie kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym w pierwszym roku kredytowania dla nowych oraz dotychczasowych klientów, którzy nie korzystali z takiego kredytu w okresie 6 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o kredyt wynosi 0%.

Kredyt mieszkaniowy

Własne mieszkanie to nie tylko niezależność i bezpieczeństwo, ale też niższe koszty w porównaniu z wynajmem. Dzięki naszej ofercie, wymarzone “M” staje się bardziej dostępne niż kiedykolwiek! Kredyt przeznaczony jest dla mieszkańców powiatu cieszyńskiego, którzy mają ukończone 18 lat, a ich dochody pozwalają na obsługę kredytu. Dla wszystkich klientów, którzy złożą wniosek o kredyt mieszkaniowy do dnia 31 grudnia 2023 roku, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę: prowizję za udzielenie kredytu obniżymy o 0,5 punktu procentowego w stosunku do standardowej oferty Banku.

- reklama -

Finansowanie przedsiębiorstw (kredyt inwestycyjny lub bieżący)

Dla wszystkich przedsiębiorców, szukających możliwości stabilnego rozwoju posiadamy szereg rozwiązań, w tym kredyty inwestycyjne. W ramach jubileuszu obniżyliśmy prowizję za udzielenie kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym do 0% (w pierwszym roku kredytowania), a prowizja za rozpatrzenie wniosku to tylko 0,25%. Z kolei dla kredytu inwestycyjnego, prowizja za udzielenie wynosi jedynie 1,5% (min. 500,00 zł) dla kredytów w kwocie do 200 000 złotych oraz 1% dla kredytów z wyższą kwotą.

Lokata jubileuszowa

Jak bezpiecznie zainwestować zaoszczędzone pieniądze w czasie wysokiej inflacji? Osoby szukające bezpiecznej inwestycji mogą skorzystać z lokaty jubileuszowej. Warunki są dużo bardziej atrakcyjne niż w przypadku standardowych produktów, a stałe oprocentowanie jest gwarantowane przez okres na jaki lokata została zawarta.

Pożyczka jubileuszowa

Dzięki pożyczce jubileuszowej Banku Spółdzielczego w Cieszynie, możesz szybko cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi, warunki są wyjątkowo atrakcyjne. Dla klientów, którzy złożą wniosek o udzielenie pożyczki “Szybka Gotówka” do 31 grudnia 2023 roku, prowizję za udzielenie pożyczki obniżymy aż o 1 punkt procentowy względem standardowego produktu!

Dołączając do nas, masz pewność, że wybierasz stabilną instytucję finansową, którą cechuje indywidualne podejście do każdego klienta. Jednocześnie stajesz się współtwórcą historii lokalnego Banku i przyczyniasz się do wspierania oraz rozwoju lokalnej społeczności. Odwiedź Bank Spółdzielczy w Cieszynie i wybierz dla siebie najlepszy produkt z oferty jubileuszowej!

Być bliżej mieszkańców
Założycielami Banku Spółdzielczego w Cieszynie, pierwotnie znanego jako Towarzystwo Oszczędności i Zaliczek, są Hilary Filasiewicz, ksiądz Franciszek Michejda, ksiądz Ignacy Świeży oraz Adam Sikora. Wszyscy byli polskimi działaczami społecznymi i narodowymi, osobami charakteryzującymi się siłą woli i dążeniem do celu oraz patriotami, którym zależało na propagowaniu polskich wartości i wzroście gospodarczym. To właśnie oni dali początek wspaniałej tradycji, która kontynuowana jest do dziś.

Naszą największą wartością są klienci. Skupiamy się na ich konkretnych potrzebach i wiemy, jak najlepiej na nie odpowiedzieć. Indywidualne podejście nie jest w naszym przypadku tylko pustym sloganem. Każdy z naszych klientów ma możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami decyzyjnymi i negocjacji warunków nawet na najwyższym szczeblu. Nie podsuwamy do podpisania zawiłych, niezrozumiałych dla przeciętnego odbiorcy umów wpływ na ostateczny kształt umowy mają obie strony. Jesteśmy blisko ludzi i załatwiamy sprawy po sąsiedzku. Właśnie dlatego z usług Banku Spółdzielczego w Cieszynie często korzystają całe rodziny – dziadkowie, rodzice i wnuki. Jako bank spółdzielczy działamy lokalnie. Wspieramy wiele działających na terenie Śląska Cieszyńskiego firm, a także liczne Stowarzyszenia i Fundacje.
Sponsorujemy również imprezy okolicznościowe dla lokalnej społeczności, takie jak Dożynki czy Koncert Noworoczny organizowany przez Macierz Ziemi Cieszyńskiej.

Zapoznaj się z ofertą 5 wspaniałych produktów jubileuszowych na stronie Banku

www.bs.cieszyn.pl