Za nami premiera Sceny Polskiej on-line. Zobacz nagranie!

0
1053
Najnowsze przedstawienie z repertuaru Sceny Polskiej w reżyserii i scenografii Adama Sroki dostępne jest bezpłatnie do 5 lutego. fot: tdivadlo.cz
- reklama -
W minioną sobotę Scena Polska Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie wystawiła premierę komedii Michała Bałuckiego “Dom otwarty!”. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną premiera spektaklu odbyła się w internecie na kanale teatru w serwisie youtube.com, dając widzom namiastkę uczestnictwa w prawdziwym spektaklu. Do 5 lutego można oglądać popremierową odsłonę przedstawienia, odbywając tym samym półtoragodzinną wirtualną wizytę w teatrze.
 

Najnowsze przedstawienie z repertuaru Sceny Polskiej w reżyserii i scenografii Adama Sroki dostępne jest bezpłatnie do 5 lutego. W spektaklu wystąpili: Dariusz Waraksa, Karol Suszka, Joanna Litwin, Dagmar Foniok, Natalia Ciszewska, Lidia Chrzanówna, Zbyšek Radek, Anna Paprzyca, Kamil Mularz, Małgorzata Pikus, Grzegorz Widera, Łukasz Kaczmarek, Tomasz Kłaptocz, Marcin Kaleta, Barbara Szotek-Stonawski oraz Bogdan Kokotek.

- reklama -