Dni Otwarte Fundacji Lokalsi podczas Festiwalu Przekładaniec

0
987
Festiwal przygotowują organizacje działające w Cieszynie na rzecz mieszkańców.
- reklama -

Już w ten weekend w Cieszynie odbędzie się Cieszyński Przekładaniec, czyli festiwal organizacji pozarządowych. Poza większymi wydarzeniami, jak koncerty, spotkania czy konferencje, w programie znajdziemy również Dni Otwarte fundacji i stowarzyszeń, tworzących cieszyńskie środowisko Trzeciego Sektora. Również Fundacja Lokalsi, wydawca „Tramwaju Cieszyńskiego” zaprasza do swojej siedziby.

Na Dni Otwarte zapraszamy już w najbliższą sobotę oraz niedzielę (2 i 3 września). W siedzibie Fundacji Lokalsi, przy ul. Menniczej 12, gdzie mieści się również redakcja „Tramwaju Cieszyńskiego”, będziemy na Was czekać od godz. 13. Zaplanowaliśmy spotkania z naszymi autorami – w sobotę będziecie mogli spotkać się m.in. z Katarzyną Koczwarą, która na co dzień zajmuje się tematyką społeczną oraz samorozwojem i samodoskonaleniem, a także dwójką felietonistów – Adamem Miklaszem oraz Pawłem Czerkowskim.

Natomiast w niedzielę od godz. 15 będzie na Was czekać Iwona Włodarczyk, która tym radem da się poznać jako autorka poezji oraz prozy. Jej utwory będzie interpretować Ewa Gołębiowska, również nasza felietonistka.

Wstęp na spotkania jest oczywiście bezpłatny.

- reklama -

Załączamy również cały program Dni Otwartych Przekładańca Cieszyńskiego.