EUROSPAR jakość bez kompromisów

0
1255
- reklama -

Któż z nas z nostalgią i tęsknotą nie wraca do przeszłości? Szukamy we wspomnieniach miejsc, zapachów i smaków. Szczególnie spotkania rodzinne i święta kojarzą nam się z tradycyjnym smakiem potraw przygotowanych z dobrej jakości produktów, szynki, prawdziwego chleba pieczonego na zakwasie przez nasze babcie czy mamy. Tęsknimy za domowymi wypiekami. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć takie produkty, a zapracowanie i pośpiech nie pozwalają na przygotowanie ich osobiście. 

Supermarket Eurospar powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty spożywcze. 

Nasz sklep jest w Cieszynie znanym i cenionym miejscem oferującym bardzo szeroki asortyment. Staramy się od samego początku zapewniać jak najwyższą jakość wyrobów, selekcjonować naszych dostawców, aby dostarczyć Klientom tylko najlepsze produkty. 

W naszym sklepie znajdą Państwo smaki tradycji i pewność, że oferowane produkty spełnią Państwa oczekiwania. Oprócz ciast i domowego chleba oferujemy wyroby mięsne smakujące jak te naszych dziadków i ojców. Dzięki własnej masarni oraz wędzarni dajemy naszym Klientom zawsze duży wybór mięs z gwarancją świeżości. Nie mamy potrzeby długiego przechowywania, czy transportu dlatego nie poddajemy mięs zbytecznej, sztucznej konserwacji. Proces wędzenia w naszych wędzarniach zaczynamy od starannego doboru mięs i odpowiednio dobranych przypraw. W wędzarni poddawane są działaniu dymu pochodzącego z wysokiej klasy drewna wędzarniczego. Rodzaj użytego podczas wędzenia drewna, jego jakość i wilgotność mają zasadniczy wpływ na wędliny: ich smak, aromat oraz barwę. Wiemy doskonale, jak sprawić, by nasz wyrób zachwycił i nie pozostawił obojętnym. Uzyskany efekt, a przede wszystkim zadowolenie klienta to wieloletnie doświadczenie i pasja. Jedyny dylemat jaki Państwu pozostawimy to wybór odpowiednich dla siebie wędlin. Tym wszystkim, dla których jest to trudne proponujemy „SZYNKĘ lub BOCZEK Z WYNDZOKA”. 

- reklama -

W naszej piekarni znajdą Państwo pieczywo, którego receptury znane są w okolicach od setek lat. Sprowadzamy pieczywo z 16 piekarni, wśród których są piekarnie wypiekające chleb według tradycyjnych receptur. Każdy z nas tęskni za chlebem z dzieciństwa. Za jego zapachem i twardą skórką. Często jeszcze ciepły podkradany po kawałku był ważniejszy niż gniew naszych matek. Właśnie taki chleb mogą Państwo ”podkraść” w naszym sklepie.

Na terenie naszego sklepu znajdą Państwo również cukiernię. Ciasta, podobnie jak inne nasze wyroby są tworzone według tradycyjnych receptur, stosujemy sprawdzone mieszanki mąk. Nie stosujemy spulchniaczy i polepszaczy (są to substancje posiadające w nazwie E). Dajemy więc Państwu duży wybór regionalnych ciast. Można u nas kupić prawdziwy regionalny kołacz z makiem lub serem, kremówki, tarty oraz szeroką ofertę pysznych ciast. Możemy poszczycić się Tortem Sacher oraz Apfelstrudlem, który zachwycił swoim smakiem jury XVI Cieszyńskiego Konkursu Pieczenia Strudla zdobywając I miejsce. 

Z pewnością każdy łasuch znajdzie coś dla siebie, ale i każda zapracowana Pani domu znajdzie odpowiedni wypiek, który zachwyci i zaspokoi smaki domowników i gości. Produkty z naszej cukierni można podawać dzieciom, ponieważ nie posiadają konserwantów.

Zatem sklep EUROSPAR wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumenta zamknął w jednym miejscu to wszystko, czego szukamy pokonując wiele kilometrów i tracąc tak cenny czas. Słuchając ludzi i ich potrzeb cały sztab ludzi pracuje na to, by dostosować się i dać wybór produktów bardzo dobrej jakości. Prowadzimy dokładną selekcję już na poziomie producentów, współpracując tylko z tymi, do których mamy pełne zaufanie. Wybierając tylko znanych i cenionych producentów żywności dbamy o to, by ich produkty spełniały wszelkie normy i Państwa oczekiwania.

Poradnik. Jak rozpoznać ten właściwy, prawdziwy chleb? 

Wiele sklepów kusi ciepłym pieczywem i zapachem uderzającym już od wejścia. Jeśli kupujesz chleb, zwróć uwagę na skórkę – w prawdziwym chlebie jest ona twarda i najlepiej jeśli jest popękana. Zwróć uwagę również na to, ile waży bochenek. Chleb, który po wzięciu do ręki waży mniej niż piórko, to wyrób sztucznie nadmuchany (chleb powinienn mieć przyklejoną etykietkę o wadze i terminie przydatności). Jeśli termin ważności wynosi ponad tydzień, albo (o, zgrozo!) miesiąc oznacza, że jest pełen niezdrowych konserwantów. Prawdziwy chleb jest lekko gliniasty i zwarty, a kromka po naciśnięciu wraca po pewnym czasie do swojej dawnej postaci. Prawdziwy chleb na zakwasie ma specyficzny zapach kwasu octowego. Warto pamiętać, że tradycyjne pieczywo jest bardziej wartościowe i bardziej sycące. Nasza piekarnia jest przykładem na to, że można połączyć tradycję z nowoczesnością nie pogarszając jakości wyrobów, tak istotną dla konsumenta w dzisiejszych czasach. Skórka prawdziwego chleba zawiera dużo przeciwutleniaczy chroniących nas przed nowotworami i spowalnia proces starzenia.