Floating – głęboki relaks i wiele innych korzyści

0
982
- reklama -

Dla prawidłowego funkcjonowania organizmu bardzo ważny jest odpoczynek. W codziennym zabieganiu, pośpiechu i stresie warto znaleźć chwilę by odpocząć i się zrelaksować. Jak to zrobić gdy za oknem jesienna słota, a wijący się nad miastem smog odstrasza przed wyjściem na spacer?

Odpowiedzią jest Floating

Dzięki zabiegowi jesteśmy w stanie doświadczyć wyjątkowego relaksu o właściwościach leczniczych.

Polega on na ograniczeniu około 90% bodźców zewnętrznych. Sesje rozpoczynamy wejściem do kabiny, w której miła muzyka pomaga nam przejść w stan relaksu. Kąpiel w wysoko stężonym roztworze soli Epsom sprawia, że tracimy poczucie przyciągania ziemskiego, dlatego mięśnie mogą się rozluźnić. 

- reklama -

Ponadto korzystanie ze zbiornika deprywacji sensorycznej jest szczególnie korzystne dla osób, które z powodu szybkiego trybu życia i przeciążenia, zmagają się z przewlekłymi bólami, schorzeniami czy bezsennością. Już po skorzystaniu z 3 godzinnych sesji organizm przyzwyczaja się do nowego środowiska, a floatujacy odczuwa pozytywne efekty płynące z tej formy terapii.

Floating Cieszyn, ul.Bielska 184
www.fcieszyn.pl  FB – cieszyn.eu

Godziny otwarcia 
pon. – pt. 15:00 – 22:00
sob. – nd. 12:00 – 22:00

Możliwość rezerwacji w innych godzinach  
Sesje należy umawiać z minimum 1 dniowym wyprzedzeniem. 

Więcej informacji pod numerem 518198018 oraz na naszej stronie na facebooku gdzie znajdziecie również wiele konkursów z nagrodami od Floating Cieszyn.