Gościniec Zamkowy

0
1462
fot. arch. prywatne
- reklama -

Letnie i jesienne ciepłe wieczory sprzyjają spotkaniom i imprezom w plenerze. Podmuch ciepłego powietrza, piękne gwieździste niebo oraz subtelne oświetlenie sprawiają, że spotkanie z przyjaciółmi, urodzinowe party, a nawet przyjęcie weselne zorganizowane w ogrodach zamkowych staje się niezapomnianą chwilą zarówno dla gości, jak i organizatorów. 

Gościniec Zamkowy w Kończycach Małych położony w pełnej uroku i spokojnej okolicy wśród parkowych drzew, nad brzegiem malowniczego stawu to idealne miejsce zarówno na kameralne spotkanie, jak i plenerowy ślub jak z bajki. Renesansowy XIV wieczny zamek z dziedzińcem ozdobionym arkadami to wymarzone miejsce na organizację zarówno małej, prywatnej, jak i dużej uroczystości. 

Wyjątkową oprawę wydarzenia niewątpliwie stanowi serwowane szerokie menu Gościnieckiej restauracji ze starannie wybranymi potrawami Śląska Cieszyńskiego. Rolady, kluski, polska kaczka oraz ryby – w sezonie letnim podawane są ze świeżymi ziołami z zielnika usytuowanego tuż przy zamkowej kuchni. 

Gościniec to również hotel, w którym pokoje zachowały swój zabytkowy charakter. Jest to niezwykle kameralne miejsce zarówno dla szukających odpoczynku na dłużej, jak i podróżujących, zatrzymujących się na krótszy wypoczynek. Gościniec Zamkowy dysponuje ponadto pięknymi salami na konferencje i spotkania biznesowe, prowadzi także kompleksową organizację imprez oraz eventów.

- reklama -

Gościniec Zamkowy
ul. Staropolska 5
43-410 Kończyce Małe
tel.: 032 / 475 80 91 lub 512 301 750
www.zamek.konczyce.pl