Kolejny rekord!

0
1406
fot. Teatr w Bielsku-Białej
- reklama -

25 czerwca zakończyliśmy sezon 2016/2017, w czasie którego na widowni zasiadło 83.100 widzów, czyli o 10,4% więcej niż w sezonie poprzednim.

W minionym sezonie zagraliśmy 279 przedstawień własnych i 40 gościnnych. Teatr Polski zrealizował sześć premier, pięć na Dużej i jedną na Małej Scenie. Na afiszu pojawiły się nowe tytuły:

Człowiek z La Manczy” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza,
Wujaszek Wania”w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza,
Wszystko w rodzinie” oraz „Ostatnia randka z Sinatrą” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza,
DyBByk” w reżyserii Pawła Passiniego,
Pustostan” w reżyserii Agaty Puszcz.

Niezwykle bogaty w wydarzenia sezon artystyczny 2016/2017 zakończyliśmy mocnym akcentem – pierwszą edycją Festiwalu Komedii Południa FUNfest. W festiwalu uczestniczyło sześć zespołów teatralnych z południa Polski (z Rzeszowa, Częstochowy, Zabrza, Katowic i Bielska-Białej) oraz Europy (Teatr Knjaževsko-Srpski z Kragujevaca w Serbii), a widownia naszego teatru zgromadziła aż 2.442 festiwalowych gości.

- reklama -

Dziękujemy Wam, Drodzy Widzowie, za ten miniony sezon i czekamy na Was w kolejnym, który rozpocznie się 15 września. Bilety w sprzedaży od 16 sierpnia, kasa będzie czynna od 5 września. Mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie będziecie przybywać do Teatru Polskiego jeszcze liczniej!

Zaproś znajomych do teatru…

…I SPĘDŹCIE RAZEM WEEKEND W BIELSKU-BIAŁEJ!

Chcielibyście zrobić miłą i oryginalną niespodziankę swoim znajomym spoza Bielska-Białej i spędzić razem z nimi niezwykły teatralny wieczór? Dzięki konkursowi będziecie mogli zaprosić znajomych na uroczystą premierę spektaklu „Idiota” 30 września 2017 oraz wspólny obiad w restauracji Starówka. Dodatkowo osoby zapraszane będą miały zapewniony nocleg Hotelu Qubus.

Jak to zrobić?

1. Wyślijcie znajomym pocztówkę z jednym ze zdjęć ze spektakli Teatru Polskiego 

2. Znajomi niech przyślą zdjęcie otrzymanej pocztówki na adres konkurs@teatr.bielsko.pl do dnia 31 sierpnia wraz z danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, numer telefonu).

Losowanie nagród 10 września. Zapraszamy do zabawy! Ilość wysyłanych pocztówek jest nieograniczona!

Pocztówki dostępne w:
klubopiwiarni Środek
herbaciarni Assam
klubokawiarni Aquarium
Galerii Bielskej BWA
Informacji turystycznej w Bielsku-Białej
Centrum Informacji turystycznej w Cieszynie
Cafe Bar „Celna 10”
Delicato