Niecodzienna aranżacja czyli personalizowane meble

0
1049
- reklama -

Personalizacja to ostatnio bardzo modne słowo, które wkradło się już we wszystkie dziedziny życia, w tym również do branży meblarskiej! I nic dziwnego, bo „osobiste” to niemal to samo, co „unikatowe”! Nie należy się zatem dziwić, że zwłaszcza wtedy, kiedy kupujemy przedmioty, które mają nam służyć latami – takie jak na przykład meble – chcemy, żeby były one wyjątkowe i idealnie współgrające z naszym gustem.

Meble i akcesoria z kolorowym nadrukiem to urozmaicenie każdego wnętrza. Mogą to być niebanalne printy na drzwiach szafy, dekoracyjne naklejki na komodzie, wyjątkowa kuchnia z niebanalnym wzorem  czy szklany stolik ze zdjęciem z naszych wakacji. Bez względu na to co wybierzemy możemy mieć pewność, że  wnętrze nabierze charakteru i zmieni się nie do poznania.

Wszelkiego rodzaju wzory, oraz desenie coraz częściej pojawiają się jako element nowoczesnych aranżacji. Na topie są wzory florystyczne, motywy zwierzęce, geometryczne desenie w stylu retro oraz – i to nie tylko w przypadku dzieci – nawiązania do ulubionych filmów animowanych. Nie brakuje również ilustracji przedstawiających np. panoramę miasta, reprodukcję znanego obrazu, kadry fotograficzne. Możliwości są niemal nieograniczone, wszystko zależy od naszych upodobań.  

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest nanoszenie grafiki na szkło, np. na przesuwne drzwi szafy wnękowej. Ta metoda powoli wypiera popularne do tej pory lustra, nawet mimo, że optycznie powiększają pomieszczenie. Wielkoformatowe zdjęcie lub dekoracyjny deseń możemy nanieść także na fronty szafek w zabudowie, ścianę nad kuchennym obszarem roboczym lub blat stołu w jadalni. Nadruk na szkle to niemal obowiązkowy element wystroju nowoczesnego mieszkania. 

- reklama -

Dobrym sposobem na zmianę wizerunku nawet starego i nudnego regału jest wymiana tylniej ścianki na płytę z nadrukiem. Niewielkim kosztem i w łatwy sposób stary mebel zyska nowe życie i stanie się ozdobą naszego salonu. Podobny zabieg możemy wykonać w opatrzonej i nudnej już kuchni. Wystarczy,  fronty szafek wymienić na nowe z nadrukiem . W ten sposób bez kosztownej wymiany mebli możemy uzyskać niezwykły efekt i nowoczesny wygląd naszej kuchni. Jedyne co musimy zrobić to uruchomić swoją wyobraźnię  –  całą resztę wykona firma Sonea.

Nieograniczone możliwości projektowania mebli

Sonea to firma znana ze świeżego podejścia do projektowania mebli i otwartości na nowoczesne rozwiązania. Tworzy z wizją i proponuje nieograniczone możliwości kreacji mebli, które zaskakują pomysłowością i ciekawym designem. Możemy wybrać dowolne kombinacje, wzory i łączenia mebli. Szeroka gama wykończeń, najwyższej jakości materiały i profesjonalna obsługa to najważniejsze atuty firmy.