Korbasowy Dwór – restauracja na co dzień i od święta

0
1539
- reklama -

Korbasowy Dwór –  restauracja na co dzień i od święta. Co ją wyróżnia spośród innych? Wyjątkowe miejsce dla mamy i maluszka! Z dala od zgiełku miasta, na wzgórzu z którego roztacza się piękny widok na cały Cieszyn i panoramę Beskidów. Z możliwością wyjścia na przestronny taras i zielony ogród, gdzie niespodzianką jest mini tężnia z solanką z Zabłocia oraz placyk do zabaw z dziećmi. 

Dwór jest przygotowany na przyjęcie najmniejszych gości. Gospodarze zadbali o to, aby zapewnić przyjazne warunki dla mam i pociech. Specjalnie dla nich został stworzony przytulny pokoik – zaadoptowane miejsce, w którym można malucha przewinąć czy przebrać. Jest w nim również wygodny fotel do karmienia. Pokoik, mimo że niewielki daje poczucie bezpieczeństwa i intymności. Usytuowany w takim miejscu, żeby maleństwo mogło odpocząć od restauracyjnego gwaru. Dwór to idealne miejsce na organizację uroczystości rodzinnych z dziećmi. Dla starszych przygotowano oczywiście miejsce do zabawy. Na życzenie można je przenieść w dowolnie wybraną przestrzeń, aby dzieci były widoczne i bezpieczne pod okiem rodziców. Restauracja posiada rzutnik multimedialny i ekran, który można wykorzystać do pokazu zdjęć rodzinnych lub zorganizowania prywatnej projekcji. 

Korbasowy Dwór to przede wszystkim domowa atmosfera i gwarancja udanych spotkań rodzinnych z dobra kuchnią. W menu dla dzieci kotlecik z kurczaka z surówką z marchewki lub naleśniki z prażonymi jabłkami z cynamonem.

- reklama -