Nowe technologie, nowa jakość. Jak wybrać najlepsze?

0
967
- reklama -

SONEA jest dynamicznie rozwijającą się firmą otwartą na potrzeby i sugestie klientów, dlatego wychodząc im naprzeciw podjęła kolejne wyzwania inwestując i ciągle rozszerzając ofertę, która z pewnością zaspokoi gusta każdego klienta.

Meble już nie tylko spełniają swoją podstawową funkcję użytkową, ale również stają się coraz bardziej wielofunkcyjne. Nowoczesne meble idealnie komponują się z nietuzinkowym stylem i często dość futurystycznym lub innowacyjnym desingiem. Dodatkowo cieszą oko, bawią i zaskakują.

W erze konsumpcjonizmu nabywamy coraz więcej rzeczy, które muszą czymś się wyróżniać. Nowoczesne mieszkanie to miejsce, w którym powinny dominować ciekawe i niepowtarzalne meble i dekoracje. Nie zapominajmy jednak, aby pełniły również należytą funkcję użytkową. Sklepy wypełnione po brzegi gotowymi propozycjami nie zawsze zaspakajają nasze potrzeby. Z pewnością sami wiemy najlepiej co nam się podoba i szukamy wciąż czegoś co będzie osobiste i niepowtarzalne. Tylko gdzie znaleźć miejsce, w którym taki mebel zostanie wykonany?

W naszej okolicy to bardzo prosty wybór. Sonea to miejsce, w którym dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i fachowej obsłudze taki mebel pomogą nam stworzyć od początku, czyli od samego pomysłu.

- reklama -

Nowoczesny park maszyn jaki posiada firma Sonea otwiera nowe możliwości, a przede wszystkim daje szansę stworzenia mebla bardzo indywidualnego i niepowtarzalnego. Jeśli marzy nam się stolik o nietuzinkowej postawie lub szafka w niestandardowym kształcie firma Sonea z pewnością takim wymaganiom sprosta.

Top Solid Konfigurator

Jedna z najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do automatyzacji procesu zamawiania oraz wykonywanie usługi. System umożliwia projektowanie i podglądanie zamówienia na modelu 3D poprzez stronę internetową. Program połączony bezpośrednio z programem handlowym, co pozwoli wycenić zamawianą szafkę wraz z nawiertami oraz okuciami. Meble kuchenne, łazienkowe, lady, recepcje, najwymyślniejsze bryły. Po czym samodzielnie prześle do naszego parku maszynowego. Program umożliwia maksymalne skrócenie cyklu wykonania mebla. Oszczędność czasu, eliminacja błędów ludzkich, nieskończona ilość możliwości, prosty montaż, precyzja wykonania.

Sonea sp. z o. o.
43-400 CIESZYN 
ul. Kościuszki 33 
tel/fax:
+48 33 8514 134 
+48 604 597 893
e-mail: sonea@sonea.pl