Piękne miejsce na ślub

0
978
fot. arch. Gwarek
- reklama -

Ślub wraz z towarzyszącym mu przyjęciem weselnym jest wyjątkowym wydarzeniem i jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Ten wyjątkowy dzień na zawsze zapada w pamięci nie tylko Młodej Parze, ale również długo pamiętają go zaproszeni goście weselni. Warto zatem zadbać o to, aby wszystko było w nim doskonałe.

Wiele par marzy o ślubie jak ze snów. Pragnie, aby ten szczególny moment w swoim życiu spędzić w pełnym uroku, magicznym miejscu. Bez wątpienia górski krajobraz będzie doskonałym miejscem na realizację tych marzeń. Góry są piękne o każdej porze roku i każda z nich posiada swój niepowtarzalny urok i zachwyca wzruszającymi widokami. Ślub i wesele w górach to doskonała alternatywa dla popularnych imprez organizowanych nad morzem lub w wielkich miastach. Doskonała zabawa, niepowtarzalny klimat oraz bajeczne krajobrazy to esencja ceremonii weselnej na górskich wysokościach. Takim dobrym i na pewno odpowiednim miejscem na idealny ślub i wesele jest położony w Ustroniu, u stóp Czantorii i Równicy, Ośrodek Wypoczynkowy Gwarek. Wesele w tym miejscu nabiera bardzo rodzinnego charakteru. 

W ilości organizowanych wesel to letnie miesiące wciąż wiodą prym. Jednak powoli zaczyna się trend ten zmieniać i coraz więcej osób decyduje się, by wypowiedzieć sakramentalne „tak” w jesiennej i zimowej górskiej scenerii. Jesień rozpieszcza nas ostatnio słoneczną pogodą i kusi grą kolorów. Jeśli młodym marzy się bajkowa sceneria, pięknie udekorowany kościół i efektowny plener ślubny, to ślub i wesele zimą w górach jest jak najbardziej dla nich. W trakcie takiego wesela czy też poprawin można gościom weselnym zaproponować pełen wrażeń efektowny kulig oraz pokazy sztucznych ogni. Na pewno dzięki takim atrakcjom również gościom udzieli się bajeczny nastrój wesela w górach. Zimą jest także okazja, aby zafundować sobie wspaniałą i jedyną w swoim rodzaju sesję plenerową. Zdjęcia robione Parze Młodej na pewno będą niepowtarzalne, albowiem górska sceneria i zimowe słońce doskonale ze sobą współgrają. 

Ośrodek Wypoczynkowy Gwarek organizuje przyjęcia weselne nawet na 300 osób. Do dyspozycji gości oddaje dwie sale: bankietową oraz kameralną, jak również taras. Dodatkowym atutem jest zaplecze noclegowe oferujące pobyt dla 170 osób.

- reklama -

Mając na uwadze różnorodność oczekiwań gości, Gwarek oferuje organizację profesjonalnego cateringu. Bogate menu, doświadczenie naszych kucharzy poparte wieloletnią pracą w branży to sukces naszego cateringu. Zgodnie z życzeniem klienta personel pomaga dobrać odpowiednie menu, dekorację, oprawę muzyczną tak aby zaspokoić zmysły smaku, węchu oraz wzroku… W tym miejscu organizowany jest każdy rodzaj uroczystości od kameralnych spotkań po wystawne przyjęcie. Goście w sezonie letnim mogą skorzystać z odkrytego basenu. Do dyspozycji pozostaje również altana  z grillem, a dla najmłodszych duży plac zabaw. Na terenie obiektu znajduje się również spa, jacuzzi i sauna. 

Największym atutem tego miejsca z pewnością jest niepowtarzalne i piękne położenie. Otoczone z każdej strony górami daje z pewnością niepowtarzalne wspomnienia na całe życie. 

KONTAKT

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe „GWAREK”
ul. Wczasowa 49, 43-450 Ustroń
Recepcja:
tel. +48 /33/ 854 25 89
kom. 696 484 575
e-mail: wesele@gwarek.ustron.pl