Piękne miejsce na ślub

0
768
fot. arch. Gwarek
- reklama -

Ślub wraz z towarzyszącym mu przyjęciem weselnym jest wyjątkowym wydarzeniem i jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Ten wyjątkowy dzień na zawsze zapada w pamięci nie tylko Młodej Parze, ale również długo pamiętają go zaproszeni goście weselni. Warto zatem zadbać o to, aby wszystko było w nim doskonałe.

Wiele par marzy o ślubie jak ze snów. Pragnie, aby ten szczególny moment w swoim życiu spędzić w pełnym uroku, magicznym miejscu. Bez wątpienia górski krajobraz będzie doskonałym miejscem na realizację tych marzeń. Góry są piękne o każdej porze roku i każda z nich posiada swój niepowtarzalny urok i zachwyca wzruszającymi widokami. Ślub i wesele w górach to doskonała alternatywa dla popularnych imprez organizowanych nad morzem lub w wielkich miastach. Doskonała zabawa, niepowtarzalny klimat oraz bajeczne krajobrazy to esencja ceremonii weselnej na górskich wysokościach. Takim dobrym i na pewno odpowiednim miejscem na idealny ślub i wesele jest położony w Ustroniu, u stóp Czantorii i Równicy, Ośrodek Wypoczynkowy Gwarek. Wesele w tym miejscu nabiera bardzo rodzinnego charakteru. 

W ilości organizowanych wesel to letnie miesiące wciąż wiodą prym. Jednak powoli zaczyna się trend ten zmieniać i coraz więcej osób decyduje się, by wypowiedzieć sakramentalne „tak” w jesiennej i zimowej górskiej scenerii. Jesień rozpieszcza nas ostatnio słoneczną pogodą i kusi grą kolorów. Jeśli młodym marzy się bajkowa sceneria, pięknie udekorowany kościół i efektowny plener ślubny, to ślub i wesele zimą w górach jest jak najbardziej dla nich. W trakcie takiego wesela czy też poprawin można gościom weselnym zaproponować pełen wrażeń efektowny kulig oraz pokazy sztucznych ogni. Na pewno dzięki takim atrakcjom również gościom udzieli się bajeczny nastrój wesela w górach. Zimą jest także okazja, aby zafundować sobie wspaniałą i jedyną w swoim rodzaju sesję plenerową. Zdjęcia robione Parze Młodej na pewno będą niepowtarzalne, albowiem górska sceneria i zimowe słońce doskonale ze sobą współgrają. 

Ośrodek Wypoczynkowy Gwarek organizuje przyjęcia weselne nawet na 300 osób. Do dyspozycji gości oddaje dwie sale: bankietową oraz kameralną, jak również taras. Dodatkowym atutem jest zaplecze noclegowe oferujące pobyt dla 170 osób.

Mając na uwadze różnorodność oczekiwań gości, Gwarek oferuje organizację profesjonalnego cateringu. Bogate menu, doświadczenie naszych kucharzy poparte wieloletnią pracą w branży to sukces naszego cateringu. Zgodnie z życzeniem klienta personel pomaga dobrać odpowiednie menu, dekorację, oprawę muzyczną tak aby zaspokoić zmysły smaku, węchu oraz wzroku… W tym miejscu organizowany jest każdy rodzaj uroczystości od kameralnych spotkań po wystawne przyjęcie. Goście w sezonie letnim mogą skorzystać z odkrytego basenu. Do dyspozycji pozostaje również altana  z grillem, a dla najmłodszych duży plac zabaw. Na terenie obiektu znajduje się również spa, jacuzzi i sauna. 

Największym atutem tego miejsca z pewnością jest niepowtarzalne i piękne położenie. Otoczone z każdej strony górami daje z pewnością niepowtarzalne wspomnienia na całe życie. 

KONTAKT

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe „GWAREK”
ul. Wczasowa 49, 43-450 Ustroń
Recepcja:
tel. +48 /33/ 854 25 89
kom. 696 484 575
e-mail: wesele@gwarek.ustron.pl 

 

- reklama -