Wyjdź z cienia – zmień sposób żywienia!

0
1623
- reklama -

Wiosna to najlepszy czas na zmianę nawyków żywieniowych i pozbycia się zbędnych kilogramów. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Naturhouse  jest światowym liderem w dziedzinie żywienia i dietetyki.

W Polsce nasze Centra Dietetyczne istnieją od kwietnia 2006 r. Obecnie w kraju działa ponad 260 naszych placówek dietetycznych. Natomiast na świecie Naturhouse posiada swoje Centra w 40 krajach.

Nasi dietetycy na przestrzeni lat dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii utraty kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi.

Połączenie trzech elementów: pełnowartościowej i odpowiednio zbilansowanej diety, uczącej prawidłowych nawyków żywieniowych, suplementacji oczyszczającej i odżywiającej organizm, opartej na naturalnych ekstraktach roślin oraz stała opieka dietetyka, który na bieżąco monitoruje efekty diety sprawia, że nasza metoda jest kompleksowa i efektywna. Należy pamiętać, że aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe modne diety nie muszą być odpowiednie dla każdego. Jedynie dietetyk oceniając dotychczasowy sposób żywienia i poznając Twój organizm może dobrać kurację dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

- reklama -

W naszym nowo otwartym Centrum Dietetycznym w Cieszynie porad udziela dietetyk Sonia Swoboda, absolwentka dietetyki w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Jest również specjalistką w zakresie celiakii i nietolerancji laktozy.

Działające wcześniej przy ulicy Menniczej Centrum Dietetyczne Naturhouse zostało przeniesione na ulicę Szeroką i jest jedynym punktem Naturhouse w mieście. Z bezpłatnych konsultacji można skorzystać od poniedziałku do piątku. Z Naturhouse pokochasz siebie! Zapraszamy!

Centrum dietetyczne Naturhouse
Cieszyn, ul. Szeroka 3
tel. 666 109 985

Poniedziałek: 11:00 – 19:00
Wtorek: 10:00 – 18:00
Środa:   8:00 – 16:00
Czwartek:   7:00 – 15:00
Piątek:   7:00 – 15:00

e-mail: cieszyn.szeroka@naturhouse-polska.com