SONEA tysiące rozwiązań

0
1600
- reklama -

Urządzając dom, mieszkanie czy biuro oczekujemy konkretnych rozwiązań. Jedni szukają minimalizmu, inni mebli z charakterem a jeszcze inni doceniają stare meble, w które można tchnąć jeszcze nowe życie. 

W gąszczu propozycji najbardziej kierujemy się jednak ceną. Bywa, że wymarzona szafa czy nawet kuchnia nie jest osiągalna. Wtedy wystarczy dobry pomysł, by niższym kosztem oraz  niewielkim nakładem własnej pracy zrealizować swoje marzenie. Takie marzenia z pewnością pomoże spełnić firma Sonea oferując starannie wyselekcjonowane materiały i akcesoria do produkcji mebli. Są wśród nich m.in. uchwyty i zawiasy do mebli, nóżki i prowadnice, oświetlenie ledowe, carga oraz listwy do blatów kuchennych. Proponowane przez Soneę artykuły pochodzą od najlepszych producentów z kraju i zagranicy, dlatego można być  pewnym ich najwyższej jakości i niezawodności.

 „Wszystko do mebli” to nie jest magiczny świat otwarty tylko dla rzemieślników. Klient indywidualny może dotknąć tego świata, tych różnorakich materiałów, z których można wykreować swoje oryginalne otoczenie. Firma Sonea to ponad 15 lat tradycji i obecności na szeroko rozumianym Śląsku Cieszyńskim. Dzięki częstym wizytom na międzynarodowych targach, pracownicy Sonei są na bieżąco z obowiązującymi trendami w meblarstwie. Dlatego proponując swoje produkty wychodzą na przeciw duchowi czasów i pomagają w sposób ergonomiczny i funkcjonalny zagospodarować każdy milimetr przestrzeni w naszych domach. 

Sklep Sonea ma już nową siedzibę przy: 
ul. Kościuszki 33 
(tereny starej cegielni).  

- reklama -

Powstały tu obiekty o łącznej powierzchni ok. 1500-1600 m2. Z myślą o klientach przygotowano dwa duże, wygodne parkingi. W zupełnie nowych i dizajnerskich przestrzeniach eksponowana jest niezliczona ilość propozycji. Warto podkreślić, że sklep nadal jest w trakcie doposażenia. Zakup płyty, frontu meblowego, blatu czy akcesoriów meblowych może stać się wielką przyjemnością. Firma Sonea widząc potrzeby klientów w zakresie doradztwa, szukających niepowtarzalnych i modnych rozwiązań wyszła naprzeciw wielu stawianym pytaniom. Dała zupełnie nowe rozwiązania przez unowocześnienie i poszerzenie parku maszyn. Od pokoju poprzez kuchnię, łazienkę to wszystko można znaleźć w jednym miejscu. W ciągłej sprzedaży znajduje się ponad sto kolorów płyt meblowych, olbrzymi wachlarz kolorystyczny blatów kuchennych, niezliczona ilość modeli uchwytów – od tych oryginalnych, ekskluzywnych po proste w formie i dostępne cenowo dla każdego. Płyty laminowane, płyty akrylowe czy płyty fornirowane znajdują zastosowanie zarówno jako materiały do produkcji mebli, jak i niezastąpione akcesoria do aranżacji wnętrz. W ofercie znajdują się funkcjonalne i stylowe fronty meblowe, dzięki którym wnętrza nabierają niepowtarzalnego charakteru. Imponujący wybór artykułów zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Sonea z dużym dorobkiem nagród i prestiżowych certyfikatów rozwija się nieustannie, a wykwalifikowana kadra służy doradztwem i pomocą każdemu klientowi.

 

Sonea sp. z o. o.
43-400 CIESZYN 
ul. Kościuszki 33 

tel/fax: +48 33 8514 134 
+48 604 597 893      

e-mail: sonea@sonea.pl