Nie musisz już jechać do dużego miasta, aby kupić wózek dla swojego dziecka

0
845
- reklama -

W Cieszynie powstało największe w regionie centrum wózków i fotelików dla dzieci. Na 300 m2 ekspozycji można zobaczyć około 250 modeli wózków oraz 100 modeli fotelików dziecięcych, akcesoria oraz meble dla dzieci.

Początki działalności

Firma FOR MEN Dariusz Sztefka istnieje na rynku od 2005 r. Od 2014 roku działa w branży dziecięcej. Pierwszy sklep otwarto na 80 m2. W ciągu 4 lat zwiększono jego powierzchnię sprzedaży ponad trzykrotnie.

  „W 2017 roku przeprowadziliśmy się do własnego nowo wybudowanego obiektu – ekspozycja to 300 m2, taką samą kubaturę zajmuje magazyn. Taka powierzchnia pozwala nam na stworzenie najkorzystniejszej oferty cenowej na rynku.

- reklama -

Zdobywanie doświadczenia

  Nasza firma to biznes rodzinny, który stworzyliśmy ucząc się wszystkiego od podstaw. Korzystaliśmy z wiedzy z rożnych źródeł, doświadczeń producentów, dystrybutorów oraz braliśmy udział w licznych szkoleniach. Dodatkowo wszyscy nasi sprzedawcy są rodzicami, więc znają temat branży bardzo dobrze, dlatego też gwarantujemy kompleksową obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Najważniejsze jest dla nas zaproponowanie klientowi jak najbezpieczniejszych produktów. To co najbardziej wyróżnia nasz sklep to sumienność i zaangażowanie. Prawdziwą przyjemnością jest dla nas kontakt z klientami a wszystkie uwagi działają na nas mobilizująco. Dobre relacje z odbiorcami, autentyczność oraz empatia bardzo przydają się w prowadzeniu firmy – zwłaszcza w branży dziecięcej.

Inspiracje

Sklep istnieje 4 lata, czyli dokładnie tyle ile ma mój syn. Wtedy, z potrzeby, zacząłem się interesować tematem wózków dziecięcych. To dzięki niemu powstał tak wspaniały sklep dla Naszych Klientów.”  

Ulubieni dostawcy

W ofercie sklepu znajdują się produkty takich firm jak: X-lander, Maxi-Cosi, Joie, Cybex, Jedo, Bebetto, Amelis,  Qyster, Babydesign, Espiro, Anex, Aero Tutis, Navington, Quinny, Bexa, Euro-Cart, Riko i wiele innych. 

Dodatkowo wszystkie produkty można zakupić w sklepie internetowym www.eurowozki.pl, którego baza jest systematycznie poszerzana.

Sklep stacjonarny oferuje do 20% zniżki od ceny regularnej, proponowanej w sklepie internetowym.

  Przy zakupie za min 500 zł klient otrzymuje kartę stałego klienta, dzięki której otrzymuje atrakcyjne rabaty w całym obiekcie eurobazzar.

Przy sklepie dostępne są 2 parkingi dla klientów oraz winda dla osób niepełnosprawnych.

ul. Schodowa 12, Cieszyn
www.eurowozki.pl