Studio „Proszę Bardzo”

0
183
- reklama -

To miejsce dla wszystkich, w których życiu obecne są dzieci – nieważne czy przez kwadrans w roku czy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. To miejsce stworzone z sercem i pasją, by każdy kto tam zagości poczuł się wyjątkowo. 

Klub dla rodziców to idealne miejsce, żeby odpocząć w czasie spaceru po starówce, schronić się przed słońcem czy deszczem, nakarmić malucha czy po prostu zmienić pieluchę swojemu dziecku. Można tu spokojnie porozmawiać, podczas gdy dzieci będą zajęte zabawą w swoim kąciku. W klubie odbywają się różnego rodzaju warsztaty dla rodziców i spotkania ze specjalistami z zakresu wychowania. W ofercie znajdują się także zajęcia umuzykalniające dla maluchów, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola. 

- reklama -

Studio to także wyjątkowe miejsce na organizację urodzin dla naszych pociech. Ponadto oferuje warsztaty dla nieco starszych dzieci  – twórczą zabawę z klockami Incastro.

„Proszę Bardzo” to klub dla rodziców i jednocześnie sklep z niebanalnymi prezentami dla dzieci. Można w nim kupić niepowtarzalne, ręcznie robione zabawki – misie, które staną się nierozłącznym towarzyszem Waszego dziecka, lale baletnice, o których marzy każda dziewczynka, czy niezwykłe, pełne wdzięku kolorowe zwierzęta, bez których nie może się obejść żaden dziecięcy pokój. Ponadto sklep oferuje zabawki drewniane i tekturowe. Trwałe, proste i ładne, a przy tym rozwijające i kreatywne. Każdy prezent kupiony w sklepie jest pięknie zapakowany.

A to wszystko w Cieszynie na Srebrnej 8 – zapamiętaj ten adres!

Paulina – mama Igi, najmłodszej uczestniczki zajęć:

Moim zdaniem granica wieku nie jest ograniczeniem, dziecko nie musi jeszcze chodzić, aby uczestniczyć w zajęciach. Ta muzyczna zabawa na pewno wpłynęła na wrażliwość muzyczną Igi, kiedy tylko słyszy muzykę od razu reaguje, tańczy. Poza tym udział w zajęciach spowodował zintensyfikowanie poczucia rytmu u dziecka i pomaga w niewerbalnym wyrażaniu emocji.

Studio „Proszę Bardzo” 
ul. Srebrna 8, Cieszyn
www.proszebardzo.com 
tel. 503772741, 517158318
kontakt@proszebardzo.com

- reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here