Studio „Proszę Bardzo”

0
1505
- reklama -

To miejsce dla wszystkich, w których życiu obecne są dzieci – nieważne czy przez kwadrans w roku czy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. To miejsce stworzone z sercem i pasją, by każdy kto tam zagości poczuł się wyjątkowo. 

Klub dla rodziców to idealne miejsce, żeby odpocząć w czasie spaceru po starówce, schronić się przed słońcem czy deszczem, nakarmić malucha czy po prostu zmienić pieluchę swojemu dziecku. Można tu spokojnie porozmawiać, podczas gdy dzieci będą zajęte zabawą w swoim kąciku. W klubie odbywają się różnego rodzaju warsztaty dla rodziców i spotkania ze specjalistami z zakresu wychowania. W ofercie znajdują się także zajęcia umuzykalniające dla maluchów, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola. 

Studio to także wyjątkowe miejsce na organizację urodzin dla naszych pociech. Ponadto oferuje warsztaty dla nieco starszych dzieci  – twórczą zabawę z klockami Incastro.

„Proszę Bardzo” to klub dla rodziców i jednocześnie sklep z niebanalnymi prezentami dla dzieci. Można w nim kupić niepowtarzalne, ręcznie robione zabawki – misie, które staną się nierozłącznym towarzyszem Waszego dziecka, lale baletnice, o których marzy każda dziewczynka, czy niezwykłe, pełne wdzięku kolorowe zwierzęta, bez których nie może się obejść żaden dziecięcy pokój. Ponadto sklep oferuje zabawki drewniane i tekturowe. Trwałe, proste i ładne, a przy tym rozwijające i kreatywne. Każdy prezent kupiony w sklepie jest pięknie zapakowany.

- reklama -

A to wszystko w Cieszynie na Srebrnej 8 – zapamiętaj ten adres!

Paulina – mama Igi, najmłodszej uczestniczki zajęć:

Moim zdaniem granica wieku nie jest ograniczeniem, dziecko nie musi jeszcze chodzić, aby uczestniczyć w zajęciach. Ta muzyczna zabawa na pewno wpłynęła na wrażliwość muzyczną Igi, kiedy tylko słyszy muzykę od razu reaguje, tańczy. Poza tym udział w zajęciach spowodował zintensyfikowanie poczucia rytmu u dziecka i pomaga w niewerbalnym wyrażaniu emocji.

Studio „Proszę Bardzo” 
ul. Srebrna 8, Cieszyn
www.proszebardzo.com 
tel. 503772741, 517158318
kontakt@proszebardzo.com