Zbuduj z nami ośrodek dla dzieci

0
2048
- reklama -

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI) Koło w Cieszynie już w tym roku planuje ukończyć budowę nowego Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego (OREW) w Bażanowicach. Stowarzyszenie nieprzerwanie działa od 1994 roku. Obecnie placówka mieści się w Cieszynie przy ulicy Mickiewicza 13 i prowadzi OREW, w którym dzieci, młodzież i osoby dorosłe z niepełnosprawnością sprzężoną realizują obowiązek nauki i otrzymują kompleksowe wsparcie. Ponadto w naszej ofercie znajduje się również Wczesna Interwencja, Wczesne Wspomaganie przeznaczone dla najmłodszych oraz Świetlica Terapeutyczna dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Chcąc dokończyć budowę, a tym samym otworzyć drzwi naszego nowego, wymarzonego ośrodka dla podopiecznych i pracowników PSONI Kołow Cieszynie, niezbędne jest zebranie środków potrzebnych do zrealizowania tego celu. Każde wsparcie jest dla nas ważne i wiemy, że wspólnie uda nam się osiągnąć sukces i stworzyć miejsce pełne przyjaźnii pasji, w którym osoby z niepełnosprawnością intelektualną odnajdą swój drugi dom.
Budowa nowego ośrodka w Bażanowicach trwana całego, a już wkrótce usłyszycie o naszych nowych inicjatywach, które z Waszym wsparciem pomogą nam przybliżyć się do jej ukończenia.  

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Koło w Cieszynie
ul. Mickiewicza 13
tel. 48 33 858 13 64
www.psonicieszyn.org

- reklama -