Festiwal Dobrego Życia

0
447
- reklama -

W Cieszynie trwa wrześniowa ofensywa festiwalowa. Jeszcze nie zapomnieliśmy o wrażeniach z weekendowego Yass Festivalu, a tuż przed nami wydarzenie, dzięki któremu będziemy się mogli dowiedzieć albo utwierdzić w przekonaniach na czym polega dobre życie. Wszystko za sprawą Festiwalu Podróży, Ekologii i Dobrego Życia Off Travellers, podczas którego od piątku do niedzieli będzie można wziąć udział w spotkaniach, koncertach, warsztatach, spacerach czy projekcjach filmowych.

Impreza choć odbędzie się już po raz 3., to jednak po raz pierwszy zawita na Śląsk Cieszyński – Tym razem spotkamy się w zabytkowym Cieszynie, czyli mieście położonym na styku granic i kultur. Zaprosiliśmy wspaniałe postacie świata podróży, dziennikarstwa oraz sztuk wszelakich, które podzielą się z nami swoją wiedzą i niezwykłymi doświadczeniami. Nasz festiwal jest też okazją do rozwinięcia umiejętności i pasji podczas różnorodnych warsztatów skierowanych do wszystkich niezależnie od wieku – zapraszają organizatorzy.
Na tegoroczną edycję wydarzenia przygotowali więc 12 spotkań i prelekcji podróżniczych, dotyczących świata dalekiego i bliskiego, 17 rozmaitych warsztatów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych o różnej tematyce, związanej najczęściej ze stylem życia oraz ekologią. Ponadto w programie festiwalu znajdują się spotkania z twórczyniami filmów dokumentalnych, koncert zespołu Kwarantannik a także Balkan Disco.

Wciąż można kupować karnety na wydarzenie.

- reklama -