Uciec przed słońcem – rolety, żaluzje czy plisy?

0
1056
fot. arch. Klimsza
- reklama -

Projektując wnętrze swojego domu lub mieszkania, często zastanawiasz się, jakie rozwiązania zastosować na oknach. Zaciemniające pomieszczenie żaluzje? Nadające charakteru firany? A może kryjące przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów rolety?

Współczesne osłony okienne to bogactwo różnorodnych modeli, dzięki którym wnętrze Twojego mieszkania, domu lub biura nabierze niepowtarzalnego charakteru. Oferowane przez nas rozwiązania to doskonały przykład połączenia funkcjonalności z estetyką. Eleganckie osłony okienne, które nie tylko chronią przed zbytnim nasłonecznieniem, ale także stanowią interesującą dekorację danego pomieszczenia, wykorzystywane są coraz częściej. Firma Klimsza oferuje tak wiele różnych możliwości, że bez problemu można zdecydować się na odpowiednią osłonę okienną, o pożądanych parametrach oraz atrakcyjnej estetyce. Warto zaznaczyć, że obecnie produkowane żaluzje, plisy jak i rolety tekstylne zapewniają bardzo dobrą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Przy wyborze powinniśmy kierować się tym, z jakiego materiału dane osłony okienne zostały wykonane oraz ich kolorystyką. Bogata oferta produktów i innowacyjne rozwiązania mają na celu sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Dbając o wysoką, jakość firma proponuje również duży wybór tapet, drzwi wejściowych, okien, pergoli i bram.

 Na szczególną uwagę zasługują moskitiery antyalergiczne. Chronią one nie tylko przed insektami, ale nie przepuszczają również do mieszkania pyłków, które są częstym powodem alergii u dzieci. A jak wiemy na alergię różnego pochodzenia cierpi już co trzeci Polak. Okres wiosenno-letni jest obfity w pyłki przed którymi trudno jest się uchronić. Nasze moskitiery choć w części są w stanie pomóc w tych dość uciążliwych dolegliwościach.

Otwierając się na potrzeby i rozwiązania technologiczne we współpracy z firmą SOMFY klient ma szansę nabyć system TaHoma. Jest to  wygodne i bezpieczne zarządzanie urządzeniami domowymi z dowolnego miejsca na świecie! Pozwala sterować urządzeniami w domu przy pomocy smartfona, tableta lub komputera.

- reklama -

 Firma Klimsza od 1997r. działa w branży systemów osłonowych, posiadając najszerszy wybór dostępnych na rynku produktów. Dzięki współpracy z wieloma producentami jest w stanie zaproponować  kompleksową ofertę zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych systemów osłonowych. Ale ta firma to przede wszystkim ludzie.  Dobra atmosfera budowana jest przede wszystkim przez pracowników.  Zaufanie, współpraca i zaangażowanie, przyczyniają się tworzenia dobrych relacji i profesjonalnej obsługi klienta. Pomaga to we wspólnym zrozumieniu i wzajemnej lojalności. Pracownicy firmy Klimsza wciąż podnosząc  swoje kwalifikacje szukają rozwiązań, które będą mogły sprostać  wymaganiom zmieniających się technologii i potrzeb klientów.