NAJPIĘKNIEJSZA ŚWIĄTECZNA WITRYNA SKLEPOWA!

0
1563
ue
- reklama -

ue
Ruszyło internetowe głosowanie na Najpiękniejszą Świąteczną Witrynę Sklepową. Głosowanie potrwa do 7 stycznia i doprowadzi do wyłonienia zwycięzców, którzy otrzymają nagrody ufundowane przez firmy Kodak Express oraz Eurospar z Cieszyna. Dla internautów biorących udział w konkursie nagrodę ufundowała firma Pajak z Bielska Białej.

 

JURY KONKURSU

 

Nagrodę główną ufundowaną przez Agencję Promocyjno-Reklamową SPOT S.C. z Cieszyna przyzna Jury konkursu w składzie:

- reklama -
  • Małgorzata Krentowicz – urodzona Cieszynie, studiowała na Wydziale Ceramiki i Szkła w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Od 1987 r. jest pracownikiem dydaktycznym Wydziału Artystycznego w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,
  • Joanna Wowrzeczka – urodzona w Cieszynie, artystka, socjolożka, obecnie pracuje w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, koordynatorka świetlicy Klubu Krytyki Politycznej w Cieszynie,
  • Anna Kaleta – absolwentka projektowania graficznego i grafiki warsztatowej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W Zamku Cieszyn pracuje w projektach Design Silesia i Śląski Klaster Dizajnu,
  • Ewa Gołębiowska – dyrektorka Zamku Cieszyn,
  • Stefan Mańka – reprezentujący fundatora nagrody głównej – Agencję Promocyjno-Reklamową SPOT S.C.

 

JAK i DO KIEDY GŁOSOWAĆ?

 

Wystarczy być zalogowanym użytkownikiem portalu GazetaCodzienna.pl i w galerii widocznej poniżej zagłosować na 1 z 28 witryn, wybierając opcję “oddaj głos”. Sklep, który zdobędzie najwyższą ocenę otrzyma tytuł Najpiękniejszej Świątecznej Witryny w Cieszynie.Głosowanie trwa do 7.01.2013 do godz. 00.00.

Ogłoszenie wyników nastąpi 8 stycznia 2013 r. na łamach stron internetowych: www.gazetacodzienna.pl oraz www.zamekcieszyn.pl. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 1 lutego 2013 r. podczas 8 urodzin Zamku Cieszyn.

 

NAGRODA DLA INTERNAUTY

 

Wśród internautów, którzy wezmą udział w głosowaniu rozlosowana zostanie nagroda ufundowana przez firmę Pajak z Bielska Białej. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu nagrody jest przesłanie na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl, swoich danych (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu. W tytule maila proszę wpisać hasło: witryna. Nagrodzona osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: tutaj. Aby się zalogować do swojego konta należy przejść do zakładki dostępnej tutaj.

ue