Miejska BiblioteKa Publiczna W STRUMIENIU

0
1102
- reklama -

Biblioteka to miejsce, które głównie kojarzy się z wypożyczaniem książek i czasopism. Jednak Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu oferuje czytelnikom znacznie więcej niż możliwość skorzystania z bogatego księgozbioru. Specjalnie dla najmłodszych stworzona została grupa zabawowa, do której należą dzieci do trzeciego roku życia, wraz ze swoimi opiekunami. Zajęcia mają formę zabawy i są prowadzone, w taki sposób, aby rozwijać w maluchach ciekawość świata oraz ich zdolności poznawcze. Czekają więc na nich między innymi różnego rodzaju zajęcia manualne, ruchowe oraz formy aktywności z książką. 

Wszystko odbywa się w kolorowej i przytulnej sali dla najmłodszych – bezpiecznej oraz dopasowanej do potrzeb dzieci, rodzice mają np. możliwość skorzystania z przewijaka. Uwagę maluchów przyciąga wielobarwny wystrój oraz liczne zabawki i książeczki. Każdy z nich znajdzie tutaj coś interesującego dla siebie i poczuje się jak w domu.

Rodzice wraz ze swoimi pociechami chętnie i licznie korzystają z tej formy aktywności. Spotkania początkowo odbywały się tylko raz w tygodniu, teraz ich częstotliwość wzrosła do dwóch. Grupa zabawowa cieszy się dużą popularnością. Szczęśliwe maluchy oraz zadowoleni rodzice są najlepszą rekomendacją spotkań, a wszystkich, którzy chcieliby w nich uczestniczyć serdecznie zapraszamy do strumieńskiej biblioteki. 

 

- reklama -

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W STRUMIENIU

ul. Młyńska 10, Strumień
tel. 33 85 70 045
e-mail: biblioteka@um.strumien.pl