BIMEB – technologia i perfekcyjna dokładność

0
57
3D rendering of a kitchen in wood and concrete
- reklama -

Jak to się zaczęło? Już ponad 10 lat temu w 64-metrowym lokalu rozpoczęła się nasza niepozorna przygoda ze sprzedażą akcesoriów meblowych. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy poszerzając ofertę produktów i usług, równolegle rozbudowując kolejne oddziały naszej firmy – na dzień dzisiejszy nasze oddziały łącznie zajmują już ponad 2000 m².

Powstają kolejne pracownie, w których używamy najnowszych technologii – m.in. frezarek CNC – sterowanych w pełni komputerowo. Dzięki zastosowaniu najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii w naszej firmie produkty, wytwarzane przez BIMEB cechują się perfekcyjną dokładnością.

Czym się zajmujemy?

Według pierwotnego zamysłu nasza firma zajmowała się hurtową sprzedażą akcesoriów meblowych, stając się z czasem autoryzowanym dystrybutorem takich producentów, jak GTV czy Hafele. Wysłuchując potrzeb rynku meblarsko-stolarskiego stale poszerzamy naszą ofertę o kolejne kolekcje płyt i blatów meblowych. Nasze doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w dziedzinie produkcji frontów akrylowych, lakierowanych oraz fornirowanych.

- reklama -

W OFERCIE NASZEJ FIRMY ZNAJDZIESZ:

 • Szuflady
 • Uchwyty
 • Systemy do szaf i garderób
 • Sortowniki śmieci
 • Płyty meblowe
 • Blaty meblowe
 • Fronty lakierowane
 • Fronty akrylowane
 • Fronty fornirowane

DODATKOWO ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ:

 

 • Cięciem płyt meblowych na formatki,
 • Cięciem i obróbką blatów meblowych,
 • Oklejaniem krawędzi i obrzeży płyt meblowych blatów,
 • Cięciem i frezowaniem CNC
 • Montażem mebli

Pomimo, iż oferta firmy BIMEB skierowana jest głównie do odbiorców hurtowych (montażystów mebli i stolarzy), coraz częściej nasze produkty cieszą się zainteresowaniem w gronie klientów indywidualnych. Możliwość personalizacji zamawianych elementów i przygotowywanie ich w formule gotowej do szybkiego montażu wyróżnia nas spośród konkurencji.

Nasi doradcy starają się zapewnić obsługę klienta na wysokim poziomie, co nieskromnie mówiąc nam się udaje. Grono zadowolonych klientów wraca do nas realizować z naszą pomocą kolejne, niezwykle inspirujące, ale także skomplikowane projekty.

Tym sposobem kierujemy nasza ofertę do bardzo zróżnicowanej grupy odbiorców. Współpracujemy z deweloperami, montażystami mebli, stolarzami i klientami indywidualnymi. Nasz zespół prężnie pracując stara się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Właśnie to nas wyróżnia – indywidualne podejście do każdego projektu i realizacji. Budżetowe odświeżenie zabudowy meblowej? Idealne zadanie dla nas!

Jedną z naszych usług dodatkowych jest doradztwo i przygotowanie materiałów potrzebnych do ekspresowego odświeżenia zabudowy meblowej w kuchni, łazience czy innej przestrzeni domowej lub użytkowej.

Wymierzamy potrzebną ilość materiału, odwzorowujemy nawiercenia we frontach, wycięcia w blatach (np. pod zlew, umywalkę, czy kuchenne AGD), a to wszystko pozwala nam na szybką i sprawną wymianę używanych elementów na nowe. Najwyższej jakości komponenty, których używamy w naszych realizacjach pozwalają na stworzenie mebli, które gwarantują nie tylko świetne doświadczenia z ich użytkowania, ale także niezawodność i bezawaryjność.

Potrzebujesz czegoś więcej? Masz określony / ograniczony budżet? To nie problem!

Nasi projektanci z chęcią przygotują dla Ciebie nie tylko projekt, ale również wycenę obejmującą całą realizację. Masz określony budżet? Dopasujemy elementy zabudowy pod Twoje potrzeby i określony zakres finansowy.

Kontakt

Magdalena Biłko, Krzysztof Niciecki s.c.
ul. Bielska 136, 43-400 Cieszyn

Poniedziałek – Piatek 08:00-17:00
Sobota 08:00-13:00

esklep@bimeb.pl
telefon: 531 086 222

Zapraszamy do współpracy