Budrim – Karolux Żaluzje Rolety Moskitiery Markizy Plisy

0
548
- reklama -

Nasza firma istnieje od 1990 roku. Zajmuje się zarówno produkcją, jak i sprzedażą, montażem i naprawą. Nasza specjalność to rolety, żaluzje, plisy, markizy, moskitiery, refleksole.

Posiadamy dużo rozwiązań o różnym poziomie zaciemnień zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych z bogatą gamą kolorystyczną. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie i elastyczność w branży, w której pracujemy. Posiadamy doskonałą bazę informacji, technologii i procedur jakości w systemach zaciemnień jak i samego montażu. Dzięki ciągłej zmianie wymagań klientów udało nam się rozszerzyć asortyment produktów i usług.

Stale poszukujemy nowych inspiracji i rozwiązań technicznych. Jesteśmy konsekwentni. Zawsze stawiamy na jakość. Działamy najczęściej na terenie: Ustroń, Wisła, Istebna, Jaworzynka, Koniaków, Cieszyn, Brenna, Skoczów oraz całego kraju.

- reklama -

Naszymi Klientami są osoby i firmy z Nowego Targu, Krakowa, Karpacza, Sosnowca, Warszawy, Katowic i wielu innych.Prowadzimy punkt mobilny – Kraków. Nasz przedstawiciel ma ze sobą wszystkie materiały – reklamówki i udzieli wyczerpującej informacji o roletach, plisach, moskitierach.

Moskitiery przeciwpyłkowe

Najnowszym produktem w naszej ofercie jest moskitiera przeciwpyłkowa. Najnowsza technologia pozwoliła nam stworzyć produkt , który z powodzeniem zapobiega przenikaniu pyłków traw, kwiatów i drzew do wnętrz naszych domów. Siatka przeciwpyłkowa POLL-TEX to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów, która nie tylko chroni przed owadami, ale przede wszystkim przed znajdującymi się w powietrzu alergenami. Dla produktu Poll-tex -przeprowadzono badanie pod katem zdolności wychwytywania unoszących się w powietrzu pyłków traw, brzozy, pokrzywy i ambrozji. Poniższe wykresy przedstawiają skuteczność siatki Poll-tex w przenikaniu w/w pyłków do wewnątrz pomieszczeń. Filtr zapobiegł przedostaniu się do pomieszczenia dwóch z najczęstszych alergenów (brzoza i trawy) w 97% i w 100% pyłków pokrzywy i ambrozji. Reasumując przetestowany materiał tekstylny wykazuje bardzo wysoką skuteczność hamowania przenikania pyłków unoszących się w powietrzu. W związku z powyższymi danymi, materiał może być oferowany jako skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem alergenów unoszących się w powietrzu do wnętrza budynków.

BUDRIM KARO-LUX

USTROŃ
Ul. Błaszczyka 20
tel. 33 854 3729

budrim@op.pl
www.budrim-karolux.pl

Pomiar i wycena gratis pod warunkiem zakupu rolet podczas wizyty u klienta.