HOLISTYCZNIE czyli całościowo

0
1143
- reklama -

Nowoczesne terapie to podstawa powrotu do zdrowia w dzisiejszych czasach. W środowisku, w którym zaburzona została naturalna równowaga, naczelną zasadą, na której są oparte, jest holistyczne podejście do człowieka. Jesteśmy jednym organizmem i nasze problemy zdrowotne nie istnieją w izolacji od reszty ciała. Stan jakiejkolwiek nierównowagi ma wpływ na każdą ze sfer fizyczną, mentalną i duchową. 

Centrum Odnowy Zdrowia w Górkach Wielkich powstało, by promować szeroko rozumianą profilaktykę zdrowotną. W tym celu stosuje diagnostykę profilaktyczną, która ma za zadanie, poprzez szczegółową analizę, odnaleźć i wyeliminować przyczyny niedomagania organizmu. Współczesna medycyna niekonwencjonalna dysponuje obecnie wieloma metodami i technikami diagnozowania, które pomagają trafnie rozpoznać problemy zdrowotne i określić ich przyczyny. Jednym z urządzeń pomiarowo- informacyjnych jest DIACOM LITE FREQ, który stanowi cenne źródło informacji o stanie zdrowia danej osoby. Aparat Diacom działa jak skaner i pozwala dotrzeć do przyczyn złego samopoczucia. Jest nieocenioną pomocą nie tylko, gdy zmagamy się z niejasno postawioną diagnozą lub podjęte próby ratowania zdrowia okazały się nieskuteczne. Przede wszystkim pozwala ocenić obecny stan zdrowia całego organizmu, a nawet prawdopodobieństwo zachorowania w przyszłości. 

Centrum dysponuje również Kwantowym Bio Magnetyczno – Rezonansowym Analizatorem składu ciała Aurum. Urządzenie pozwala na kompleksową ocenę stanu zdrowia, niedoborów lub nadmiarów witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów, enzymów, poziomu cukru we krwi i cholesterolu oraz analizę stanu wszystkich ważnych organów. Metoda ta daje możliwość pozyskiwania informacji o stanie zdrowia człowieku w bezinwazyjny, bezpieczny sposób, który pozwala holistycznie spojrzeć na temat choroby, jej przyczyn i dopasować w odpowiedni sposób naturalne metody przywracania zdrowia. Za pomocą Kwantowego Analizatora Bio Rezonansowo – Magnetycznego możliwe jest wczesne wykrycie nieprawidłowości występujących w organizmie człowieka, zanim pojawią się odczuwalne objawy. Ta nowa technologia stanowi przełom w diagnostyce ciała człowieka. Z powodzeniem jest stosowana w testowaniu predyspozycji i monitorowaniu stanu organizmu u astronautów.

Wszystkie wykorzystywane w Centrum Odnowy Zdrowia urządzenia mają na celu ustalenie przyczyn złego samopoczucia i wskazanie sposobów uzyskania równowagi organizmu. Nowoczesna diagnostyka to podstawa w stosowaniu właściwej profilaktyki zdrowotnej, która w powiązaniu z nowoczesnymi naturoterapiami biorezonansowymi daje możliwość poprawy stanu naszego zdrowia i ogólnej kondycji psychofizycznej. Dziś, żeby chronić swoje zdrowie warto działać profilaktycznie!

- reklama -

Centrum Odnowy Zdrowia 

Edward Sikora
ul. Szpotawicka 149
Górki Wielkie
www.gorki-wielkie.info
tel. 606 653 058