QUANTEC analiza kwantowa

0
1281
- reklama -

Im bardziej dana cywilizacja zrozumie, że jej obraz świata jest fikcją tym wyższy jest jej poziom nauki. 

Albert Einstein

Czy świat opisany przez współczesną naukę jest już zamkniętą księgą? Czy to, czego uczono nas o nim w szkole, dziś słyszą nasze dzieci, a w przyszłości usłyszą nasze wnuki? Historia pokazuje, że co roku dokonuje się większych lub mniejszych odkryć, które zmieniają obraz nauki i sposób postrzegania świata. Warto więc przypomnieć, że jeżeli czegoś nie widać, wcale nie oznacza to, że tego nie ma.

Fizyka kwantowa potwierdza, że każdy organizm otoczony jest przez tzw. biopole. Jest to przestrzeń wokół żywej istoty, która tworzy wokół niego pewną aurę, własne, unikalne pole energetyczne. Każdy uraz fizyczny, psychiczny czy emocjonalny powoduje jego uszkodzenie, co przekłada się na nasze zdrowie natychmiast bądź z pewnym opóźnieniem czasowym. Informacje o naszej kondycji fizycznej i psychicznej są zapisane w formie odpowiedniej częstotliwości. Kiedy wszystkie wibracje są ze sobą zharmonizowane cieszymy się doskonałym zdrowiem i samopoczuciem. Jednak wszelkie zakłócenia odbijają się na naszej kondycji fizycznej i psychicznej. 

- reklama -

Dysharmonia powstaje nie tylko, gdy w organizmie pojawi się jakiś element obcy – wirus, bakteria, pasożyt, szkodliwa substancja chemiczna – ale również, gdy obniży się poziom witamin, makro i mikroelementów a także, (a może przede wszystkim) gdy dotkną nas problemy natury psychicznej – traumatyczne przeżycia, długotrwały stres. To one najczęściej są źródłem złego samopoczucia i nieprawidłowego funkcjonowania organizmu. Powodują wzrost ciśnienia, problemy kardiologiczne, obciążają organy.

W roku 1998 Peter von Buengner, szef Monachijskiego Centrum Terapii Naturalnych opracował technologię, która pozwala badać kondycję naszego biopola, a co najważniejsze potrafi przywrócić jego właściwy stan. Stworzył urządzenie Quantec, które skanuje nasze biopole, odczytuje zawarte w nich informacje i porównuje z wzorcową wpisaną w system. Wszelkie nieprawidłowości są wyłapywane, lokalizowane i określane. Quantec dobiera również odpowiednie środki zaradcze. Emituje fale o odpowiedniej częstotliwości potrzebne do przywrócenia utraconej równowagi.

Skonstruowano również bardziej zaawansowaną wersję medyczną urządzenia tzw. Quantec Med, wzbogaconą o elektrody, które stanowią ważny element  diagnostyczny jak i leczniczy. Z obu urządzeń od sześciu lat korzystają pacjenci w Centrum Odnowy Zdrowia w Górkach Wielkich.

Centrum Odnowy Zdrowia 

Edward Sikora
ul. Szpotawicka 149
Górki Wielkie
www.gorki-wielkie.info
tel. 606 653 058