Za nami pierwsza edycja Local Secret

0
739
- reklama -
Z magicznymi, różnorodnymi dźwiękami, a także warsztatami artystycznymi i specjalną, bardzo bogatą pod względem programu zajęć strefą dla dzieci kojarzyć się będzie pierwsza edycja festiwalu Local Secret, która swój debiut miała w sobotę, 3 lipca w przestrzeń Browaru Zamkowego w Cieszynie.

Najważniejszą częścią nowej imprezy były oczywiście koncerty. Na scenie wystąpiły zespoły 8 lat w Tybecie, Sskjegg, Free Air, Iksy, The Kroach, Rocker Soul oraz Opozycja. Swoje karty Local Secret odkrywał jednak od samego rana oferując uczestnikom bogaty program warsztatów oraz dobrze zaopatrzonej strefy gastronomicznej. Impreza bardzo dobrze wpisała się w coraz częściej wybierane przez organizatorów wszelakich imprezy, przestrzenie cieszyńskiego browaru. Oprócz koncertów, niewątpliwą atrakcją imprezą był “fun time”, czyli fluoroscencyjny akt nocny.

Dziękujemy z całego serca za wczorajszy dzień, za wczorajszą noc, za dzisiejszy poranek. To dzięki Wam ostatnie intensywne godziny upewniły nas w przekonaniu, że warto spełniać marzenia. Pozwolimy sobie chwilę odpocząć i bierzemy się za pracę nad drugą edycją Local Secret – komentowali organizatorzy, tuż po zakończeniu ostatniego punktu bogatego programu.

Bogata relacja zdjęciowa z pierwszej edycji festiwalu Local Secret dostępna na profilu fb imprezy, do której przekierowanie znajduje się TUTAJ.

- reklama -