AKCENT darmowe kursy językowe

0
1111
- reklama -

Znajomość języków obcych powinna być dzisiaj czymś tak naturalnym, jak posługiwanie się językiem ojczystym. W praktyce niestety nie jest to tak oczywiste. Często kończąc szkołę, a nawet (o zgrozo!) studia nadal mamy problem z porozumieniem się w innym języku niż własny. Dla wielu stanowi to ogromną barierę i ogranicza nie tylko życie osobiste, ale często jest przeszkodą w rozwoju zawodowym. 

Na szczęście w sercu Cieszyna mieści się Centrum Edukacji Akcent, w którym profesjonalna kadra pełna zaangażowania i pasji gwarantuje, że posługiwanie się biegle wybranym językiem to tylko kwestia czasu. Szkoła posiada zdecydowanie największy wybór języków: angielski, niemiecki, czeski, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski a nawet ukraiński. Efekty pracy oparte są na profesjonalizmie pracujących tam nauczycieli, innowacyjnych metodach nauczania oraz indywidualnym podejściu do każdego uczącego się. W Centrum ogromną wagę przywiązuje się do kontaktu z żywym językiem. 

Lektorzy i native speakerzy pochodzący ze wszystkich stron świata z całą pewnością pozwolą poczuć klimat miejsc, z których pochodzą i pomogą przełamać bariery w komunikacji w języku obcym. 

Centrum prowadzi zarówno kursy jak i lekcje indywidualne dla wszystkich grup wiekowych na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia grupowe prowadzone są w zespołach maksymalnie 6 osobowych, co pozwala na dostosowanie tempa pracy i wykorzystanie osobistych możliwości każdego członka grupy. 

- reklama -

Przygotowuje do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, rozmów kwalifikacyjnych czy uzyskania certyfikatów językowych. 

Dla tych, którym brakuje czasu w tygodniu szkoła otwarta jest w soboty. Pierwsza lekcja prowadzona jest nieodpłatnie. 

Nowością w tym roku szkolnym są
BEZPŁATNE KURSY z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego dla osób pracujących, które ukończyły 25 rok życia i nie posiadają wyższego wykształcenia. Zapisy na kursy trwają!

Ponadto Centrum Edukacji wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferuje korepetycje przedmiotowe zarówno dla gimnazjalistów jak i maturzystów. Do dyspozycji uczniów pozostaje pozytywnie nastawiona i słynąca z cierpliwości kadra nauczycielska m.in. z matematyki, fizyki, chemii czy języka polskiego. 

Akcent jest również cieszyńskim oddziałem prestiżowej Agencji Tłumaczeń ILS. Zapewnia tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, pisemne oraz ustne we wszystkich językach. Oferuje swe usługi zarówno klientom indywidualnym jak i korporacjom.

Centrum Edukacji Akcent to gwarancja sukcesu! 

Centrum Edukacji Akcent
ul. Pokoju 1, 43- 400 Cieszyn
+48 730 717 888
+48 785 562 186
www.akcent-ce.pl
biuro@akcent-ce.pl

Godziny otwarcia sekretariatu
poniedziałek – piątek
8.00 – 20.00