Angel’s Steak & Pub – piekielnie dobra kuchnia

0
1184
- reklama -

Historia budynku, w którym znajduje się obecnie Angel’s Steak & Pub sięga 1737 roku, kiedy założono w nim karczmę dla lokalnej ludności. Przez te prawie 300 lat miejsce to wielokrotnie zmieniało swych właścicieli, lecz niezmiennie służyło ono celom gastronomicznym. W nawiązaniu do tej tradycji w 2005 roku, założono w tym miejscu Angel’s Steak & Pub. W niepowtarzalnej atmosferze angielskiego pubu, goście mogą spróbować autorskich dań inspirowanych tradycjami kulinarnymi Anglii, Francji, Polski, Włoch i Tajlandii.

Jako jednej z niewielu restauracji, Angel’s udało się opanować sztukę sezonowania steaków na sucho, do czego wykorzystywane są specjalne szafy widoczne dla wszystkich gości. Oprócz wyśmienitego jedzenia, Angel’s może się również pochwalić szerokim asortymentem międzynarodowych win, wódek, czy whisky, ale przede wszystkim świetnie wyselekcjonowanych lanych piw. Można tam odnaleźć (jak to przystoi porządnemu, angielskiemu pubowi) lanego Guinnessa, piwa z dolnośląskiego browaru kraftowego Jedlinka, a od niedawna również piwa z Browaru Zamkowego Cieszyn.

Angel’s Steak & Pub był również parokrotnie nagradzany w konkursie Gault Millau i zajmuje pierwszą pozycję na liście najlepszych restauracji województwa śląskiego według Tripadvisora.

Kiedy piszemy “wyjątkowe” to dokładnie to mamy na myśli. W naszej kuchni znajdziecie Państwo specjalnie selekcjonowane mięsa, wysokiej jakości warzywa i owoce, zioła i przyprawy z najwyższych półek. Dla nas jakość ma znaczenie – mówią właściciele restauracji.

- reklama -

Gotowanie niewątpliwie jest sztuką. Potrawa ma nie tylko wyglądać ładnie na talerzu, ale także ma pobudzać odpowiednie zmysły, przywodzić na myśl pewne miejsca, klimat, wspomnienia…

Do dyspozycji gości pozostawiono dwie sale o w różnym stylu i o różnej powierzchni, przeznaczone również na: imprezy okolicznościowe, bale, szkolenia czy też spotkania biznesowe. Zapraszamy

Angel’s Steak & Pub
43-450 Ustroń
ul. Daszyńskiego 28

+48 33 333 66 30
club@angelspub.pl