Jesteś w dobrych rękach

0
229
- reklama -

Znalezienie domu czy mieszkania pasującego do naszych potrzeb, a potem dopełnienie wszystkich procedur przy jego zakupie, nie jest prostym zadaniem.

Z nie lada wzywaniem mierzą się również osoby, które muszą wynająć dla siebie lokum do mieszkania albo do prowadzenia biznesu, a mają bardzo jasno określone oczekiwania i możliwości budżetowe. Z kolei właściciele nieruchomości, udostępniający je na wynajem, chcieliby móc oddać je do użytkowania rzetelnym
najemcom. A jak oszacować wartość nieruchomości, którą jej właściciel chciałby jak najkorzystniej sprzedać? W każdej ze wspomnianych sytuacji priorytetem jest bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Jak o nie zadbać? Warto skorzystać z wiedzy, wieloletniego doświadczenia i umiejętności profesjonalnych agentów z Biura Nieruchomości Prosperty, którzy świadczą doradztwo w zakresie rynku nieruchomości, wartości nieruchomości, prawnych aspektów transakcji, jak również usługi związane z przeprowadzeniem transakcji, takich jak: prezentacje nieruchomości, negocjacje cenowe czy sporządzanie.

- reklama -

Dzięki rozeznaniu rynku, trendów i cen agenci Prosperty udzielają swoim klientom istotnych wskazówek, które pomagają im podjąć dobre decyzje związane z kupnem, sprzedażą czy wynajmem nieruchomości. A nigdy nie są to łatwe decyzje. Współpraca z Biurem pozwala też zaoszczędzić czas, który spędzilibyśmy na
przeszukiwaniu niezliczonych ogłoszeń, nie mając wcale pewności, że trafimy na takie, które spełnią nasze wymagania. Eksperci zrobią to za nas, z o wiele lepszym skutkiem – poznając nasze oczekiwania i możliwości są w stanie znaleźć oferty skrojone do naszych potrzeb.

Pomoc profesjonalistów przydaje się również na etapie negocjowania cen sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Atutem agentów jest ich zdolność oszacowania wartości rynkowej oraz umiejętność prowadzenia negocjacji. Ich obecność w całym procesie kupna, sprzedaży czy wynajmu nieruchomości zwiększa bezpieczeństwo transakcji, dzięki temu klienci mogą czuć się spokojniejsi, że wszelkie procedury zostaną należycie przeprowadzone, a ich interesy chronione.

Zaangażowanie i profesjonalizm to nasze priorytety, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Naszą misją jest zapewnienie najlepszej obsługi w branży nieruchomości i pośrednictwa w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu
nieruchomości
– deklarują agenci Biura Prosperty.

ul. Bestwińska 43, 43-300 Bielsko-Biała
biuro@prosperty.pl
tel. +48 530 035 270 (Anna)
+48 883 423 120 (Adam)